J2EE developer

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1800-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na integračnom projekte s cieľom vytvoriť web aplikáciu s backend-om, postaveným na Spring frameworku a Hibernate, zároveň integrovanie zákazníkového Java framework-u (modulov)
- Java backend sa bude integrovať na 5 externých aplikácií/servisov pomocou Web services (SOAP a REST) a taktiež pomocou JMS (špecificky s využitím ActiveMQ)
- z databázového pohľadu sa očakáva využitie MS SQL DB servera a využitie BI solution pre reporting
- z UI (Web) pohľadu aplikácia bude postavená na Angular 2 framework, kde pre komunikáciu s Java backend-om sa využijú RESTful services
- application solution bude bežať v rámci intranetu zákazníka
- aplikácia bude využívaná v rámci všetkých regiónov, celosvetovo

- zaujímavá a keatívna práca v oblasti bankingu
- motivačné finančné ohodnotenie
- sociálny program
- nefinančné bonusy a benefity spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.12.2017 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je známa a úspešná konzultingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, IT, programovanie v JEE

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- aspoň 2-3 roky relevantnej praxe v Java developmente
- zodpovednosť, spoľahlivosť, chuť programovať
- tímový duch, motivácia
- ochota cestovať v prípade potreby

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pribinova 4
81109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Klapka
Tel.: +421 910 944 209
E-mail: poslať životopis
ID: 2897629   Dátum zverejnenia: 14.11.2017