Area Sales Manager (procesná automatizácia)

Mikuláš & Partners, s.r.o.

Bratislava, alebo čiastočný home office v rámci iných regiónov Slovenska, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800-2500 € fix + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rodený obchodník a vyznáš sa v strojárstve, robotike, mechatronike, automatizácii? Potom čítaj ďalej.

Do tímu procesnej automatizácie hľadá náš klient obchodného manažéra, zodpovedného za obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie.

Náplň práce:
- zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov v rámci zvereného regiónu (oblasť procesnej automatizácie)
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - akvizičná činnosť (strojárske firmy, automobilky a pod.)
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, budovanie vzťahov s novými partnermi
- cenotvorba, obchodné rokovania a ostatná obchodná činnosť na území SR (firma sídli v BA)
- monitoring konkurencie
- proaktívna participácia pri tvorbe stratégie predaja riešení procesnej automatizácie na Slovensku

- Práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
- Práca s najmodernejšími technológiami
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- Dotované stravné lístky nad rámec zákona
- Univerzálne poukážky
- Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje/benefity pri danej pozícii:
- Služobný automobil aj na súkromné účely
- Notebook s mobilným pripojením

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické/elektrotechnické, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania s maturitou
- Prax min. 3 roky v oblasti predaja systémov a riešení automatizácie
- AJ komunikatívne slovom aj písmom
- Samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, prezentačné zručnosti
- VP skupiny B, aktívny vodič
- Znalosť práce s PC, MS Office, internet, Outlook, Lotus Notes

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pribinova 4
81109 Bratislava
ID: 1492167   Dátum zverejnenia: 18.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800-2500 € fix + provízie