Obchodník (procesná automatizácia) - západ SR

Mikuláš & Partners, s.r.o.

home office v rámci iných regiónov Slovenska, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
- predmetom osobného pohovoru vo firme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov v rámci zvereného regiónu (oblasť procesnej automatizácie)
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - akvizičná činnosť (strojárske firmy, automobilky a pod.)
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- cenotvorba, obchodné rokovania a ostatná obchodná činnosť na území SR (firma sídli v BA)

Do tímu procesnej automatizácie hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodného manažéra. Nový kolega bude samostatne zodpovedať za obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie.

Pracovná náplň:
- reprezentuje ponuku riešení procesnej automatizácie na slovenskom trhu
- zodpovedá za plnenie plánu predaja v súlade so stratégiou predaja
- zodpovedá za dosiahnutie stanovených ročných plánov predaja a plnenie stanovenej hrubej marže predaja
- zodpovedá za realizáciu obchodnej činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie
- identifikuje existujúce a nové segmenty trhu, stanovuje priority a rozvíja predaj smerom k dosiahnutiu stanovených obchodných cieľov
- identifikuje a skúma nové obchodné príležitosti v oblasti PA
- proaktívne participuje pri tvorbe stratégie predaja riešení PA na Slovensku, poskytuje aktívne vstupy- informácie o trhu v danej oblasti
- zodpovedá za budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi a novými zákazníkmi
- zodpovedá za udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- zodpovedá za prenos požiadaviek a príležitostí nových segmentov trhu na inžiniering PA
- zodpovedá za sledovanie zákazníckych investičných projektov a perspektívnych obchodných príležitosti, zodpovedá za sledovanie konkurencie v oblasti PA

- samostatná práca a možnosť vybudovania kariéry v oblasti obchodu
- zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti od obchodných výsledkov
- niekoľkoročná stabilita medzinárodnej spoločnosti na svetovom aj slovenskom trhu
- školenie v oblasti produktových znalostí (komponenty priemyselnej a procesnej automatizácie)

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je svetovým lídrom na trhu s komponentmi v priemyselnej automatizácii ako servomotory, krokové motory, snímače, vákuová technika a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie (strojárstvo, automatizácia, mechatronika)
- spoľahlivosť, starostlivosť, flexibilita, komunikatívnosť
- schopnosť tímovej práce
- skúsenosti s predajom produktov v oblasti strojárstva a automatizácie veľkou výhodou
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný analyzovať problém
- záujem o prácu v danej oblasti a ochota neustále sa vzdelávať
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- obchodnícky duch a zápal, orientácia na výsledky

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pribinova 4
81109 Bratislava

Kontakt