Obchodník (procesná automatizácia) - západ SR

Mikuláš & Partners, s.r.o.

home office v rámci iných regiónov Slovenska, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1500-1800 € fix + provizie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov v rámci zvereného regiónu (oblasť procesnej automatizácie)
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - akvizičná činnosť (strojárske firmy, automobilky a pod.)
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- cenotvorba, obchodné rokovania a ostatná obchodná činnosť na území SR (firma sídli v BA)

Do tímu procesnej automatizácie hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodného manažéra. Nový kolega bude samostatne zodpovedať za obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie.

Pracovná náplň:
- reprezentuje ponuku riešení procesnej automatizácie na slovenskom trhu
- zodpovedá za plnenie plánu predaja v súlade so stratégiou predaja
- zodpovedá za dosiahnutie stanovených ročných plánov predaja a plnenie stanovenej hrubej marže predaja
- zodpovedá za realizáciu obchodnej činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie
- identifikuje existujúce a nové segmenty trhu, stanovuje priority a rozvíja predaj smerom k dosiahnutiu stanovených obchodných cieľov
- identifikuje a skúma nové obchodné príležitosti v oblasti PA
- proaktívne participuje pri tvorbe stratégie predaja riešení PA na Slovensku, poskytuje aktívne vstupy- informácie o trhu v danej oblasti
- zodpovedá za budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi a novými zákazníkmi
- zodpovedá za udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- zodpovedá za prenos požiadaviek a príležitostí nových segmentov trhu na inžiniering PA
- zodpovedá za sledovanie zákazníckych investičných projektov a perspektívnych obchodných príležitosti, zodpovedá za sledovanie konkurencie v oblasti PA

- samostatná práca a možnosť vybudovania kariéry v oblasti obchodu
- zaujímavé finančné ohodnotenie v závislosti od obchodných výsledkov
- niekoľkoročná stabilita medzinárodnej spoločnosti na svetovom aj slovenskom trhu
- školenie v oblasti produktových znalostí (komponenty priemyselnej a procesnej automatizácie)

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je svetovým lídrom na trhu s komponentmi v priemyselnej automatizácii ako servomotory, krokové motory, snímače, vákuová technika a pod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie (strojárstvo, automatizácia, mechatronika)
- spoľahlivosť, starostlivosť, flexibilita, komunikatívnosť
- schopnosť tímovej práce
- skúsenosti s predajom produktov v oblasti strojárstva a automatizácie veľkou výhodou
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný analyzovať problém
- záujem o prácu v danej oblasti a ochota neustále sa vzdelávať
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- obchodnícky duch a zápal, orientácia na výsledky

Obchodno - sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov, obchodovania s komoditami a investícií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Pribinova 4
81109 Bratislava