Logo Mikrotech s.r.o.

Technik kvality

Mikrotech s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie meraní komponentov a hotových výrobkov vo výrobe
  • Zaznamenávanie vykonaných testov a meraní
  • Merania na 3D stroji Zeiss contura + programovanie
  • Meranie na  optických skeneroch Tessa  a Keyence, profilprojektor Mitutoyo
  • Merania podľa výkresových  špecifikácií a požiadaviek zákazníka,  stanovovanie špecifikácií skúšok a vybavenia
  • Poskytovanie znalostí a základov merania pracovným skupinám
  • Zaznamenávanie zoznamu opatrení a výber kalibrácie

  • Získaj príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou.
  • Práca v jednosmennej prevádzke
  • Okrem základnej mzdy ti ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity,  výkonnostné odmeny , 13.plat
  • Využi možnosť spolupracovať s kvalifikovanými odborníkmi a získať nové poznatky v oblasti kvality.
  • U nás sa nebudete nudiť! Ponúkame príjemné pracovné prostredie a rôzne spoločenské akcie pre našich zamestnancov.
  • Pracuj v tíme, ktorý si váži tvoju prácu a vynaložené úsilie a kde budeš mať možnosť sa uplatniť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Nakoľko sa jedná o prácu v odbore kvality, vyžaduje sa precíznosť a dobrá znalosť čítania technickej dokumentácie a príslušných noriem.

Firma Mikrotech s.r.o. bola založená v roku 1994 v Považskej Bystrici ako dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti.
Postupne sa stala významným zamestnávateľom, ktorý vie ponúknuť stabilitu a istoty svojim zamestnancom v ťažkých časoch. Sme strojárska spoločnosť zaoberajúca sa presnou výrobou širokého sortimentu výrobkov hlavne na viacosích sústružníckych centrách . Naša produkcia je smerovaná predovšetkým do krajín západnej Európy.
Uchádzač o zamestnanie musí vedieť čítať výkresovú dokumentáciu a byť pripravený rozširovať si svoje vedomosti v oblasti obrábania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Frantisek Lišaník
Tel.: +421905622793
E-mail: poslať životopis
ID: 4832573  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac