Obchodný riaditeľ

MIKROP Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.06.2021
1 600 EUR/mesiacNástupný plat 1600,- eur mesačne - hrubý príjem

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednania vedené v prospech spoločnosti v oblasti výživy HD, podiel na napĺňaní zámeru spoločnosti v realizácii vlastnej i cudzej produkcie, riadiaca, organizačná, kontrolná činnosť, poradenská a servisná činnosť v chovoch, prieskum trhu, vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov

zamestnanie v spoločnosti s viac ako 25-ročnou tradíciou, ohodnotenie zamerané na výkon s neobmedzeným rastom, zaškolenie najlepšími obchodníkmi a špecialistami spoločnosti, možnosť trvalého profesijného vzdelania, voľná pracovná doba, vybavenie: služobné auto, PC, telefón, ostatné prostriedky na výkon funkcie

Na osobný pohovor budú uchádzači pozvaní telefonicky, avšak len tí, ktorí zaujmú profesným životopisom a motivačným listom. Ostatným vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, veterinárne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
výživárske programy - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v poľnohospodárskej a veterinárnej oblasti min. 5 rokov

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, flexibilita, komunikačné schopnosti, riadiace schopnosti, odolnosť voči stresu, záťaži, občianska bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav, znalosť krmivárskej legislatívy, znalosť logistiky a marketingových metód, základná znalosť ekonomiky, účtovníctva pre poľnohospodárske prevádzky, znalosť a prehľad poľnohospodárskej problematiky

Spoločnosť so zameraním na výživu hospodárskych zvierat.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4069088  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac