Manažér registračného oddelenia/Regulatory affairs specialist

MIKROCHEM spol. s r.o.

Za dráhou 33, Pezinok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečiť, aby v dokumentácii, ktorá sa predkladá so žiadosťou o registráciu lieku, boli uvedené správne a pravdivé údaje
- Zabezpečiť, aby sa farmaceutické skúšanie, toxikologicko-farmakologické skúšanie a klinické skúšanie vykonalo v súlade s legislatívnymi požiadavkami
- Zabezpečiť neustále sledovanie súladu registračnej dokumentácie s legislatívnymi požiadavkami
- Udržiavať a aktualizovať registračnú dokumentáciu podľa požiadaviek spoločnosti a platnej legislatívy, v prípadne zmien oznamovať ich príslušným regulačným orgánom
- Spolupracovať s jednotlivými úsekmi spoločnosti pri vývoji a výrobe produktov, ktoré budú predmetom registrácie
- Vypracovávať registračnú dokumentáciu v predpísaných formátoch
- Zabezpečiť, aby registračná dokumentácia bola v súlade s legislatívou krajín exportu produktov
- Zhromažďovať, organizovať, riadiť a vyhodnocovať informácie a dokumentáciu od príslušných úsekov spoločnosti vrátane vedeckých údajov
- Aktualizovať uloženú oficiálnu dokumentáciu (CTD Module 3, Dossier Part II) v dôsledku zmien schválených v Zbierke zákonov a oznámiť držiteľov povolení na uvedenie na trh.
- Oznámiť generálnemu riaditeľovi, QP, QA a oddeleniam zasiahnutých zmenami doplnenia schválené v Zbierke zákonov Slovenskej republiky týkajúce sa uloženej oficiálnej registračnej dokumentácie.
- Pripraviť, na žiadosť držiteľa rozhodnutia o registrácii, dokumentáciu na podporu zmien uloženej oficiálnej registračnej dokumentácie.
- Aktualizovať registračnú dokumentáciu týkajúcu sa DMF, CEP, cGMP certifikátov.
- Pravidelne prehodnocovať legislatívne usmernenia Eudralex, FDA, ICH, EMEA atď.
- Oznámiť generálnemu riaditeľovi, QP, QA a oddeleniam podstatné legislatívne zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Výroba liečiv, účinných zložiek liekov a intermediátov v režime GMP.
ID: 4334931  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac