Skladník náhradných dielov (Subaru), Vajnorská 129, Bratislava

MIKONA s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiac800 € základ + prémie do výšky 400 € v skúšobnej dobe bližšie informácie o odmeňovacom systéme poskytneme pri osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš skúsenosti s prácou v skladovom hospodárstve a dynamickom prostredí, máte pre teba skvelú ponuku!

* predaj originál náhradných dielov na osobné vozidlá

* predaj doplnkov na osobné vozidlá

* plnenie mesačných plánov a úloh ohľadom predaja náhradných dielov

* administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce, reporty

* ponúkame stabilnú pozíciu v renomovanej spoločnosti s dlhodobou históriou

* možnosť profesionálneho rozvoja a vzdelávania

* schopnosť pracovať v tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Outloock - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Prax v automobilovom priemysle je výhodou. Požadované vlastnosti: zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, pracovné nasadenie, samostatnosť pri riešení úloh, technické myslenie.

Spoločnosť Mikona je na trhu už viac ako 30 rokov. Automobilová divízia Subaru zastupuje značku Subaru na Slovensku od roku 2004. Sídlo importu a centrálny sklad vozidiel Subaru je v Bratislave na Vajnorskej ulici 129, v novom logistickom a industriálnom parku spoločnosti Mikona. V areáli sa nachádza aj nový showroom a servis bratislavského zastúpenia značky Subaru.

Subaru je špecialista na vozidlá s pohonom všetkých kolies - a to už viac ako 50 rokov. Subaru je viac než len automobilová značka, naše vozidlá predstavujú odolnosť, bezpečnosť, potešenie z jazdy a lásku k dobrodružstvu. Spolu s našimi 10-timi predajnými partnermi na Slovensku zabezpečujeme, aby naši zákazníci mohli zažiť značku Subaru vo všetkých jej spektoch.
www.subaruslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4800560  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac