Servisný mechanik - automechanik BestDrive Martin

MIKONA TRADE, j.s.a.

Miesto práce
BestDrive - pneuservis a autoservis, Kollárova, Martin
Termín nástupu
dohodou
880 - 1 550 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy vo výške 880€. K základnej mzde je každý mesiac vyplácaná kolektívna prémia, ktorej výška sa odvíja od výkonu predajne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva základné a rozšírené autoservisné činnosti na osobných vozidlách podľa ponuky konkrétnej prevádzky, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle.
  • Vykonáva pneuservisné činnosti (služby) podľa ponuky konkrétnej prevádzky.
  • Garantuje odbornosť vykonávaných servisných činností.
  • Vyhodnocuje technický stav vozidiel a navrhuje optimálne riešenie pre ich opravu.
  • Komunikuje s klientmi ohľadom servisných služieb a poskytuje im odborné poradenstvo.
  • Pravidelne sa vzdeláva a sleduje novinky v oblasti automobilového priemyslu.
  • Typický deň na pozícii Servisný mechanik - automechanik BestDrive Martin zahŕňa vykonávanie servisných a pneuservisných činností na vozidlách, komunikáciu s klientmi.

  • Pracovná zmluva na dobu neurčitú (po zapracovaní)
  • Zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Finančné ohodnotenie závislé od výkonu
  • Príspevok na stravu, penzijné pripoistenie, možnosť nákupu pneumatík za zvýhodnené ceny a ďalšie benefity
  • Vianočný a dovolenkový príspevok

Okrem toho ponúkame aj, moderné technológie a prístup k odbornému vzdelávaniu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v prípade samostatných zručností bez praxe

Počet rokov praxe

2
ID: 4328820  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac