Logo Mikelssen s. r. o.

Realitný maklér v spoločnosti Mikelssen

Mikelssen s. r. o.

Blumentálska 25, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
mzda nie je fixná, ale závisí od zrealizovaných obchodov, ponúkame bonusový systém odmeňovania + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riešenie obchodných prípadov
- komunikácia s klientmi
- účasť na obchodných stretnutiach
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- inzerovanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- sprostredkovanie obhliadok ponúkaných nehnuteľností
- prezentácia finančných podmienok pri prenájme a kúpe nehnuteľností
- podpora pri zabezpečení zmluvnej dokumentácie v spolupráci s právnym oddelením

- progresívne odmeňovanie
- 13. plat
- komplexná marketingová podpora
- zabezpečenie právnych služieb
- fotenie nehnuteľnosti profesionálnym fotografom
- automobil na služobné účely
- laptop + mobilný telefón
- dizajnové priestory kancelárie v centre Bratislavy
- pravidelné školenia a odborné konferencie

Informácie o výberovom konaní

Spolu so životopisom prosím priložte fotografiu.
Kandidáta, ktorý bude na základe životopisu vyhovovať našim požiadavkam, budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zmysel pre obchod
- príjemné vystupovanie
- dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- trpezlivosť
- efektívnosť a flexibilnosť
- cieľavedomosť

Realitná kancelária MIKELSSEN sa špecializuje na predaj a prenájom nehnuteľností v Bratislavskom kraji. Poskytujeme komplexné realitné poradenstvo počnúc ohodnotením nehnuteľnosti, zabezpečením celého procesu predaja alebo prenájmu po obchodno-právnej stránke až po hypotekárne poradenstvo, vybavenie katastra a odovzdanie nehnuteľnosti. Spolupracujeme s renomovanými partnermi v oblasti právnych služieb a hypotekárneho poradenstva ako aj interiérového dizajnu.

Naším cieľom je poskytovať komplexné služby na vysokej úrovni, aby klienti predaju či prenájmu nehnuteľnosti venovali len minimálny čas. Náš tím tvoria ľudia s profesionálnym prístupom a bohatými skúsenosťami na realitnom trhu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Rastislav Michalčík
Tel.: +421948879979
E-mail: poslať životopis
ID: 4770599  Dátum zverejnenia: 27.3.2024