Realitný maklér v spoločnosti MIKELSSEN

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

V MIKELSSEN sa zameriavame na sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností vďaka profesionálnemu a spoľahlivému prístupu ku klientovi. Medzi seba hľadáme cieľavedomého človeka, ktorý bude realitné príležitosti riešiť s podobným nadšením ako my.

Aká bude náplň práce?

  • komplexné riešenie obchodných prípadov
  • komunikácia s klientmi a organizácia obhliadok
  • monitoring nehnuteľností na predaj a prenájom
  • inzerovanie nehnuteľností zo svojho portfólia

Záleží nám na kvalite poskytovaných služieb. K dispozícii je profesionálny fotograf, ktorý sa postará o fotografie tvojho portfólia nehnuteľností. Naše právne oddelenie poskytuje podporu pri zabezpečovaní zmluvnej dokumentácie. Zabezpečíme pre teba komplexnú marketingovú podporu. A budeš u nás rásť nielen finančne, ale aj odborne. Vďaka školeniam a odborným konferenciám.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • laptop + mobilný telefón
  • automobil na služobné účely
  • dizajnové priestory kancelárie v centre Bratislavy
  • progresívne odmeňovanie
  • 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • zmysel pre obchod
  • príjemné vystupovanie
  • dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
  • efektívnosť a flexibilnosť

Realitná kancelária MIKELSSEN

Realitná kancelária MIKELSSEN sa špecializuje na predaj a prenájom nehnuteľností v Bratislavskom kraji. Naším cieľom je poskytovať komplexné služby na vysokej úrovni a realitné poradenstvo. Klienta sprevádzame od ohodnotenia nehnuteľnosti, zabezpečenia celého procesu predaja alebo prenájmu po obchodno-právnej stránke až po hypotekárne poradenstvo, vybavenie katastra a odovzdanie nehnuteľnosti. Spolupracujeme s renomovanými partnermi v oblasti právnych služieb a hypotekárneho poradenstva ako aj interiérového dizajnu.

Adresa spoločnosti:

Blumentálska 25
811 07 Bratislava – mestská časť Staré Mesto

Kontaktná osoba:

Mgr. Robert Pukalovič
+421 911 044 499
[email protected]

ID: 4083092  Dátum zverejnenia: 16.5.2022