Realitný maklér v spoločnosti Mikelssen

Mikelssen s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmzda nie je fixná, ale závisí od zrealizovaných obchodov, ponúkame bonusový systém odmeňovania + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riešenie obchodných prípadov
- komunikácia s klientmi
- účasť na obchodných stretnutiach
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- inzerovanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- sprostredkovanie obhliadok ponúkaných nehnuteľností
- prezentácia finančných podmienok pri prenájme a kúpe nehnuteľností
- podpora pri zabezpečení zmluvnej dokumentácie v spolupráci s právnym oddelením

- flexibilnosť pracovnej doby
- práca v mladom kolektíve
- novo zariadené dizajnové priestory kancelárie v centre Bratislavy
- support vlastného fotografa realitnej kancelárie
- možnosť vysokého zárobku bez limitu, ktorý záleží len od Vašej šikovnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Hľadáme skúsených maklérov, ktorí sa v oblasti obchodu už pohybovali.

- zmysel pre obchod
- príjemné vystupovanie
- dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- efektívnosť a flexibilnosť
- cieľavedomosť

Realitná kancelária MIKELSSEN sa špecializuje na predaj a prenájom nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí.
Poskytujeme komplexné realitné poradenstvo zakladajúce sa na jedinečných znalostiach trhu nehnuteľností, ktoré zakladatelia spoločnosti získali počas 8 rokov aktívneho pôsobenia na bratislavskom realitnom trhu.
Spolupracujeme s overenými partnermi, vďaka ktorým vieme klientom pomôcť v oblasti hypotekárneho financovania ako aj interiérového dizajnu, či pri náročnej rekonštrukcii nehnuteľnosti podľa predstáv.
Naším cieľom je poskytovať komplexné služby na vysokej úrovni tak, aby klienti predaju či prenájmu nehnuteľnosti venovali len minimálny čas.
Náš tím tvoria ľudia s profesionálnym prístupom a bohatými skúsenosťami na realitnom trhu, ktorí majú radi svoju prácu, čo je garanciou toho, že STE NA SPRÁVNEJ ADRESE!

Blumentálska 25
811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Robert Pukalovič
Tel.: +421911044499
E-mail: poslať životopis
ID: 3836563  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac