Reagujte bez životopisu

Vodič skupiny "C" FRIGO

MikBEAR, s.r.o.

Nitriansky kraj, Dánsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2024 alebo čo najskôr
866 - 2 300 EUR/mesiac- celkový plat môže dosiahnuť až 1700 - 2300,- EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie zn. VOLVO, 18 pal. mraziarenské dvojteplotné frigo sólo (ak by záujemca disponoval C+E, ťahače značky VOLVO + náves dvojpodlažné/dvojteplotné FRIGO)
- 80% medzinárodná preprava
- vozidlo je pridelené vodičovi, a tým pádom aj starostlivosť oň
- nie turnus, nie únia, 85% víkendy doma
- jazda podľa predpisov
- schopnosť predvídať a komunikovať
- znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou

- finančné bonusy pri produktívnej práci, ročné bonusy
- komerčné poistenie pre vodičov platené firmou
- príjemný kolektív
- tankovacie a platobné karty
- fakturačné mýtne jednoty na všetky krajiny
- automatické vypisovanie ZPV systémom
- strážené parkovanie osobného auta
- dodržiavanie dohodnutého voľna

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania. Do výberového konania bude zaradení len vybraný počet uchádzačov.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MikBEAR, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

- príjemná a zrozumiteľná komunikácia
- flexibilita
- dôveryhodnosť
- spoľahlivosť
- dravosť
- rýchlosť
- efektivita
- organizačné schopnosti výhodou
- ostatná znalosť cudzích jazykov výhodou

Transport & Spedition

Vedenie spoločnosti má bohaté skúsenosti v oblasti dopravy pod kontrolovanou teplotou na trhu, a práve preto je väčšou časťou zameraná na chladiarenskú resp. mraziarenskú dopravu, vrátane špeciálnych systémov a doplnkov v tomto odvetví. Pôsobí na vnútroštátnom a medzinárodnom trhu, zo zameraním najmä na Škandinávske krajiny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4172765  Dátum zverejnenia: 20.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac