Reagujte bez životopisu

Vodič C+E Frigo/Tautliner (Škandinávia 60% v roku)

MikBEAR, s.r.o.

Nitriansky kraj, Dánsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
čo najskôr
866 - 2 800 EUR/mesiac- celkový plat priemer 2000-2800,- EUR netto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie ťahača zn. VOLVO + Frigo/Tautliner

- prevažne 60% smer Škandinávia, zvyšok celá EU

- vozidlo je pridelené vodičovi, a tým pádom aj starostlivosť oň

- nie turnus, nie únia, systém 45 doma, 24 vonku (každý druhý mesiac týždenné voľno dľa dohody), poprípade dohoda

- jazda podľa predpisov- schopnosť predvídať a komunikovať

- znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou

- finančné bonusy pri produktívnej práci, ročné bonusy

- komerčné poistenie pre vodičov platené firmou

- príjemný kolektív

- fakturačné mýtne jednoty na všetky krajiny

- automatické vypisovanie ZPV systémom

- strážené parkovanie osobného auta

- dodržiavanie dohodnutého voľna

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania. Do výberového konania bude zaradení len vybraný počet uchádzačov.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MikBEAR, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

- príjemná a zrozumiteľná komunikácia
- flexibilita
- dôveryhodnosť
- spoľahlivosť
- dravosť
- rýchlosť
- efektivita
- organizačné schopnosti výhodou
- ostatná znalosť cudzích jazykov výhodou

Transport & Spedition

Vedenie spoločnosti má bohaté skúsenosti v oblasti dopravy pod kontrolovanou teplotou na trhu, a práve preto je väčšou časťou zameraná na chladiarenskú resp. mraziarenskú dopravu, vrátane špeciálnych systémov a doplnkov v tomto odvetví. Pôsobí na vnútroštátnom a medzinárodnom trhu, zo zameraním najmä na Škandinávske krajiny.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3554569  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac