Predavačka v školských potrebách

MiHi.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacŠpeciálny každoročný bonus ako: Vianočný bonus a letný bonus na dovolenku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha zákazníkov
-doplňovanie a triedenie tovaru
-označovanie a zaisťovanie tovaru
-práca s pokladňou (účtovanie + denná uzávierka)
-výpomoc pri inventúrach
-udržiavanie poriadku v pobočke

- Príjemné a dynamické pracovné prostredie
- Pracovná doba je pondelok - piatok od 8,30 - 17,00 hod - len pracovné dni
- Úprava platu na základe vykonanej práce -  zvyšovanie platu
- Zabezpečené stravovanie podľa preferencii
- UP BALANSEA - športová karta

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania nám prosím pošlite na uvedenú mailovú alebo poštovú adresu Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s uvedením názvu pozície, na ktorú reagujete.
V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Od uchádzačov vyžadujeme:
- obchodnícke znalosti a zručnosti
- spoľahlivosť
- pozornosť a vnímavosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- samostatnosť
- ochota učiť sa nové veci

MIHI.sk, s.r.o. - "SRDCE VAŠEJ KANCELÁRIE" už od roku 2005 zabezpečuje prostredníctvom svojej retailovej siete a e-shopu kompletný servis pre kanceláriu. Dôraz kladieme na individuálny prístup a pohodlie našich zákazníkov. Na Slovensku, v Rakúsku a v Českej republike sme tu, a to 365 dní v roku a to tam, kde nás práve naši zákazníci potrebujú. Spoločnosť MIHI.sk, s.r.o. je slovenská spoločnosť so slovenskou kapitálovou účasťou a je v rámci jej procesov uplatňovaný princíp rovných šancí pre všetkých.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Jan Mihalik, PhD., LL.M, MBA
Tel.: +421911776553
E-mail: poslať životopis
ID: 4747847  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac