Máš blízko k obchodovaniu? Rád komunikuješ s ľuďmi? Táto ponuka je pre Teba tá pravá.

MiF, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 EUR/mesiacNástupná mzda 1100,-€ + 300,-€. Po 6 mesiacoch navyšovanie mzdy podľa plnenia plánu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu spoločnosti MiF hľadáme posilu. Chceme viac ponúkať a predávať naše služby a výrobky na Slovensku a v Rakúsku.
Tvojou prácou bude kontaktovať zákazníkov, absolvovať telefonáty a osobné stretnutia, vypracovávať cenové ponuky, dohadovať objednávky a budovať dobré obchodné vzťahy so zákazníkmi.

Ponúkame Ti stabilné miesto s pravidelným príjmom, dochádzkový bonus, školenia v oblasti obchodných, materiálových a technických zručností, služobné auto, telefón a notebook.
Postupné zvyšovanie mzdy a odmeny pri životných jubileách a udalostiach, pri pracovnom výročí.
Ak vieš ukázať, že Tvoje schopnosti sú viac ako chceme, je možnosť kariérneho rastu.

Ak Ťa zaujala naša ponuka, budeme radi, ak sa stretneme priamo v našich priestoroch a budeme sa môcť porozprávať o tejto pracovnej príležitosti práve s Tebou. Stačí poslať Tvoj životopis a my sa ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Predpokladáme, že máš skúsenosti s obchodovaním a komunikáciou so zákazníkmi. Ovládaš obchodné taktiky, vieš pracovať samostatne, ale aj v tíme.
Šoférovanie auta a prácu s počítačom musíš jednoducho ovládať.

Sme rodinná firma s vedúcim postavením na slovenskom trhu v oblasti výroby samolepiacich a nesamolepiacich etikiet, perforovaného papiera i reklamných predmetov. Rozrástli sme sa natoľko, že súčasťou spoločnosti sú dva výrobné závody v Dubnici nad Váhom. Na trhu pôsobíme už 28 rokov. Máme pestré strojové vybavenie, veľa produktov a služieb, ktoré sa nám darí ponúkať našim stálym aj novým zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4580656  Dátum zverejnenia: 17.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac