Reagujte bez životopisu

Skladník - manipulant

MiF, s.r.o.

Miesto práce
Nerudova, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
840 EUR/mesiacNástupná mzda 840,-€, po 3 mesiacoch mzda 940,-€ + ďalšie pravidelné zvyšovanie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník zodpovedá za prísun materiálu, obalov a príslušenstva pre výrobu, odváža ukončené zákazky a nespotrebovaný materiál do skladu, v prípade materiálu ho spätne prijíma na skladové lokácie.
Priebežne odváža a lisuje pracovný odpad od strojov do kontajnera.
Obsluhuje vysokozdvižný vozík.
Zúčastňuje sa na pravidelných inventúrach firmy.
Práca na dve zmeny.

Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti.
Postupné navyšovanie mzdy.
Odmeňovanie pri životných udalostiach a jubileách.
Vernostný program.
Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov.
Firemné akcie.

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku e-mailom. Vybraní uchádzači budú priebežne kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax s prácou na VZV.

Počet rokov praxe

1

Preukaz na VZV - prepadnutý obnovíme.
Ochota učiť sa nové veci.
Zodpovedný prístup k práci.
Samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť.

Sme rodinná spoločnosť, ktorá je známa na trhu už viac ako 26 rokov. Máme pestré strojové vybavenie, veľa produktov a služieb, ktoré sa nám darí ponúkať našim stálym aj novým zákazníkom. Pôsobíme v oblasti obalových materiálov ako sú samolepiace etikety, potlačené fólie, reklamné predmety a peroforvaný papier, ktoré dodávame do potravinárskeho, chemického, logistického, farmaceutického, elektrotechnického priemyslu - jednoducho všade, kde sa balí a označuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4368302  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac