Asistent/asistentka obchodného oddelenia

MiF, s.r.o.

Miesto práce
Nerudova 4039, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacNástupná mzda 600,-€ + 200,-€, po skúšobnej dobe sa mzda navyšuje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem objednávok, fakturácia, vystavovanie a archivácia dokladov.
Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.
Kalkulácia výrobných cien.
Vytváranie cenových ponúk.
Zadávanie objednávok do výroby, kontrola zákaziek.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Odmeny pri životných jubileách a udalostiach.
Odmena pri pracovnom výročí.
Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov.

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre spoločnosť MiF s.r.o. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú zlikvidované v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ochota učiť sa nové veci.
Logické/technické myslenie.
Znalosť Microsoft Outlook, Excel.
Komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť.
Schopnosť vyrovnať sa s občasným pracovným stresom.

Sme rodinná firma s vedúcim postavením na slovenskom trhu v oblasti výroby samolepiacich a nesamolepiacich etikiet, perforovaného papiera i reklamných predmetov. Rozrástli sme sa natoľko, že súčasťou spoločnosti sú dva výrobné závody v Dubnici nad Váhom. Na trhu pôsobíme už 28 rokov. Máme pestré strojové vybavenie, veľa produktov a služieb, ktoré sa nám darí ponúkať našim stálym aj novým zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4039247  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac