720 - 840 EUR

Skladník - vychystávač

MiF, s.r.o.

Miesto práce
Nerudova, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za just in time prísun materiálu, obalov a príslušenstva pre výrobu.
Odváža ukončené zákazky a nespotrebovaný materiál do skladu, v prípade materiálu ho spätne prijíma na skladové lokácie.
Priebežne odváža a lisuje pracovný odpad od strojov do kontajnera.
Obsluhuje vysokozdvižný vozík.
Zúčastňuje sa na pravidelných inventúrach firmy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná mzda 600,- € + 120,-€ pohyblivá zložka mzdy; po zaškolení a zapracovaní navýšenie mzdy.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Sociálny program firmy - odmeňovanie pri životných jubileách, odpracovaných rokoch.
Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

1

Platný preukaz obsluhy motorových vozíkov VZV.
Ochota učiť sa nové veci.
Zodpovedný prístup k práci.
Technické myslenie.
Samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť.
Flexibilita.
Komunikatívnosť.

Spoločnosť MiF, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1996. Zaoberá sa výrobou samolepiacich etikiet, etikiet pre obalový priemysel ako sú celoobvodové etikety na na nápoje, zmrštiteľné obaly, čajové prebaly, logistické etikety, fólie atď. , výrobou perforovaného papiera pre odevný priemysel, reklamou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MiF, s.r.o.
Nerudova 4039
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3625946   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda 600,- € + 120,-€ pohyblivá zložka mzdy; po zaškolení a zapracovaní navýšenie mzdy.