Pracovník vo výrobe etikiet

MiF, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda 600,- € + 20% pohyblivá zložka mzdy; po zaškolení navýšenie mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba zákazky podľa príkazu do výroby.
Príprava a obsluha výrobného stroja.
Balenie výrobkov do krabíc prípadne na paletu podľa baliaceho predpisu.
Vykonávanie vstupnej, výstupnej a medzioperačnej kontroly podľa predpisov.

Práca v stabilnej spoločnosti.
Sociálny program firmy - odmeňovanie pri životných jubileách, odpracovaných rokoch.
Odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov.

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ochota učiť sa nové veci.
Strojárske vzdelanie alebo prax výhodou.
Zodpovedný prístup k práci.
Manuálna zručnosť, technické myslenie.
Samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť.
Flexibilita.

Sme rodinná firma s vedúcim postavením na slovenskom trhu v oblasti výroby samolepiacich a nesamolepiacich etikiet, perforovaného papiera i reklamných predmetov. Rozrástli sme sa natoľko, že súčasťou spoločnosti sú dva výrobné závody v Dubnici nad Váhom. Na trhu pôsobíme už 28 rokov. Máme pestré strojové vybavenie, veľa produktov a služieb, ktoré sa nám darí ponúkať našim stálym aj novým zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3572953  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda 600,- € + 20% pohyblivá zložka mzdy; po zaškolení navýšenie mzdy.