Referent hospodárskej správy, odboru majetkového

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Mierová 21, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
referent bude zabezpečovať, organizovať a koordinovať dodávky práca a služieb v objektoch, budovách a zariadeniach vo vlastníctve alebo v správe mestskej časti Ružinov,
- zabezpečeovať dodávateľsky opravy, údržbu, odstraňovanie havárií v budovách a zariadeniach vo vlastníctve alebo v správe mestskej časti v pôsobnosti odboru majetkového,
- prípravu technických podkladov pre vypracúvanie zmlúv v oblasti nájmov, dodávok stavebných
prác, služieb a tovarov v oblasti činnosti odboru,
- prípravu podkladov pre realizáciu verejných obstarávaní súvisiacich so zabezpečením dodávok stavebných prác, služieb a tovarov pre objekty vo vlastníctve alebo v správe mestskej časti v rámci pridelených finančných prostriedkov v pôsobnosti odboru majetkového,
- kontrolu priebehu realizácie zadaných stavebných prác v súlade s projektovou dokumentáciou a dodržiavanie časového harmonogramu stavebných prác,
- kontrolu kvality opravárenských a údržbárskych prác v objektoch a zariadeniach v pôsobnosti odboru majetkového,
- vyhodnotenie požiadaviek na obmenu technologických zariadení v školských budovách a iných budovách vo vlastníctve alebo v správe mestskej časti v pôsobnosti odboru majetkového, navrhuje realizáciu prác,
- spoluprácu na investičnom zámere mestskej časti v oblasti rekonštrukcií, stavebných úprav,
- komunikáciu so Stavebným úradom, projektantom, realizátorom diela.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Ružinov
Odbor životného prostredia
Mierová 21, 827 05 Bratislava

Druh pracovného pomeru:
Hlavný pracovný pomer

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
- životopis

Na osobný pohovor budú prizvaní iba vybraní kandidáti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, technického zamerania

- prax – v oblasti dodávok, realizácie stavieb alebo v oblasti správy objektov a budov min. 5 rokov

Mestská čast Bratislava - Ružinov zabezpečuje plnenie úloh samosprávy a územnej samosprávy (§4 ods. 3 a 5 zák. č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov) a výkon prenesenej pôsobnosti štátnej správy v mestskej časti (§5 zák. č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mierová 21
827 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Szabo
Tel.: +421248284224
E-mail: poslať životopis
ID: 3819270  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.