Ekonomický správca objektu

Mestská časť Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Mierová 21, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z. z o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude ustanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- vystavovanie zálohových predpisov platieb za užívanie bytov a nebytových priestorov,
- vzťahy a komunikácia so správcami bytových domov bytov a objektov mestskej časti, v pôsobnosti OHS / odboru majetkového,
- práca v informačných systémoch a softvéroch MČ, dopĺňanie a aktualizácia databázy, spracovanie a realizácia požadovaných výstupov.

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti je potrebné priložiť :
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- súhlas so spracovaním osobných údajov.

Kompletné žiadosti zasielajte elektronicky na e-mail: [email protected] v termíne do 13.04.2023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Ovládanie práce v programe DOMUS je podmienkou.

miestna samospráva

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3819270  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac