Právnik na oddelení právnych služieb mestskej časti Bratislava-Ružinov

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov, Mierová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
887 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Základná mzda bude navýšená o osobný príplatok, ktorého výška bude určená podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná právna agenda mestskej časti

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti priložte:
profesijný štruktúrovaný životopis, eventuálne pracovné referencie, súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor právo

prax v odbore výhodou

samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, asertivita, iniciatívnosť, lojalita, výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav, schopnosť operatívneho riešenia pridelených úloh, analytické myslenie, bezúhonnosť,

ovládanie práce s PC a so systémami právnych informácií a judikatúry samozrejmosťou.

Mestská čast Bratislava - Ružinov zabezpečuje plnenie úloh samosprávy a územnej samosprávy (§4 ods. 3 a 5 zák. č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov) a výkon prenesenej pôsobnosti štátnej správy v mestskej časti (§5 zák. č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mierová 21
827 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Szabo
Tel.: +421248284224
E-mail: poslať životopis
ID: 3740954  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 887 EUR/mesiac