Opatrovateľ/ka detí v detských jasliach

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Palkovičova, Ružinov
Termín nástupu
od 16. 09. 2019 alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opatrovateľ/ka detí v detských jasliach
mestskej časti Bratislava-Ružinov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

platové zaradenie podľa platných taríf v závislosti od dĺžky praxe

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť
• profesijný štruktúrovaný životopis.

Možnosť nástupu: od 16. 09. 2019 alebo dohodou

Termín na podanie žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: do 10.09. 2019

Kompletné žiadosti zasielajte resp. doručte elektronicky alebo osobne do podateľne na adresu:
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov, Oddelenie personalistiky a miezd, Michal Szabo, Mierová 21, 827 05 Bratislava, e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť, výborné komunikačné schopnosti
• pozitívny prístup k deťom vo veku do 3 rokov
• schopnosť tímovej spolupráce
• spôsobilosť na právne úkony,
• splnenie kvalifikačného predpokladu,
• spoľahlivosť
• základná znalosť Microsoft Office-Word, Outlook Express

Požadované vzdelanie
• úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania s odborným zameraním aj na oblasť starostlivosti o dieťa v rozsahu podľa zákona o sociálnych službách č. 448/2008
alebo
• úplné stredné všeobecné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie a absolvovaný kreditovaný kurz opatrovania detí najmenej v rozsahu 220 hodín

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov zabezpečuje plnenie úloh samosprávy a územnej samosprávy (§4 ods. 3 a 5 zák. č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov) a výkon prenesenej pôsobnosti štátnej správy v mestskej časti (§5 zák. č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mierová 21
827 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Szabo
Tel.: +421248284224
E-mail: poslať životopis
ID: 3719386   Dátum zverejnenia: 20.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   platové zaradenie podľa platných taríf v závislosti od dĺžky praxe