Opatrovateľ/ka detí v detských jasliach

Mestská časť Bratislava - Ružinov

Miesto práce
Palkovičova, Ružinov
Termín nástupu
od 1. 12. 2019 alebo dohodou
platové zaradenie podľa platných taríf v závislosti od dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

opatrovateľ/ka detí v detských jasliach
mestskej časti Bratislava-Ružinov

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť
• profesijný štruktúrovaný životopis.

Možnosť nástupu: od 1. 12. 2019 alebo dohodou

Termín na podanie žiadosti spolu s požadovanými dokladmi: do 15.11. 2019

Kompletné žiadosti zasielajte resp. doručte elektronicky alebo osobne do podateľne na adresu:
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Ružinov, Oddelenie personalistiky a miezd, Michal Szabo, Mierová 21, 827 05 Bratislava, e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť, výborné komunikačné schopnosti
• pozitívny prístup k deťom vo veku do 3 rokov
• schopnosť tímovej spolupráce
• spôsobilosť na právne úkony,
• splnenie kvalifikačného predpokladu,
• spoľahlivosť
• základná znalosť Microsoft Office-Word, Outlook Express

Požadované vzdelanie
• úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania s odborným zameraním aj na oblasť starostlivosti o dieťa v rozsahu podľa zákona o sociálnych službách č. 448/2008
alebo
• úplné stredné všeobecné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie a absolvovaný kreditovaný kurz opatrovania detí najmenej v rozsahu 220 hodín

miestna samospráva

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3714574  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové zaradenie podľa platných taríf v závislosti od dĺžky praxe