Referent/ka oddelenia územného plánovania, stavebného poriadku a výstavby

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Podunajské Biskupice

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacfunkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*agenda na úseku preneseného výkonu štátnej správy v oblasti územného konania a stavebného poriadku
*zabezpečovanie všetkých činností na úseku stavebného poriadku vymedzeného zákonom č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku
*vedenie konaní,miestnych šetrení v súlade so stavebným zákonom
* vydávanie stanovísk ku všetkým druhom dokumentácie, koncepčným materiálom
a podkladom,
* vydávanie územnoplánovacích informácií,
* zabezpečovanie podkladov a úloh na úseku územného plánovania pre činnosť
orgánu územného plánovania;
* poskytovanie poradenských a konzultačných služieb pre občanov pri ich
investičných zámeroch na území mesta,
* zabezpečenie inžinierskej činnosti mestskej časti v rámci rozvojového programu mestskej časti,
* zabezpečenie podkladov pre vypracovanie projektových dokumentácií,
* výhodou projekčná prax s dobrou znalosťou stavebno-technických STN a dobrou schopnosťou čítania stavebných výkresov

Záujemcovia môžu podať písomnú žiadosť spolu so životopisom osobne do podateľne MiÚ počas stránkových hodín, e-mailom na adresu: [email protected] alebo zaslať poštou na adresu: Miestny úrad Bratislava – Podunajské Biskupice
Trojičné námestie 11
821 06 Bratislava 214

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebného zamerania, architektúra

Počet rokov praxe

5

bezúhonnosť, samostatnosť, zodpovednosť a znalosť aktuálnej legislatívy v oblasti stavebného práva, schopnosť formulovať texty v súlade s platnou legislatívou

Samospráva

Adresa spoločnosti

Miestny úrad MČ BA-Podunajské Biskupice
Trojičné nám.11
821 06 Bratislava-Pod.Biskupice
www.biskupice.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ján Špaček
Tel.: +421240209206
E-mail: poslať životopis
ID: 3964687  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac