Opatrovateľka do domácnosti

Mestská časť Bratislava-Lamač

Miesto práce
Bratislava - Lamač, Lamač
Termín nástupu
dohodou
855 EUR/mesiacNástupný plat: 700,- EUR brutto + nárast platu po skončení skúšobnej lehoty na sumu 855,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc klientom pri sebaobslužných úkonoch, pri úkonoch starostlivosti o domácnosť (osobná hygiena, stravovanie, nákupy, bežné upratovanie a pod.),
- sprevádzanie klientov na lekárske vyšetrenia a na vybavovanie úradných záležitostí,
- prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností,
- v prípade oprávnenia na vedenie motorového vozidla sk. B poskytovanie rozvozu a donášky stravy do domácností klientov.

- stravovacie poukážky v hodnote 4,50 EUR
- poskytovanie stravovacích poukážok aj za obdobie dovolenky
- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Požadované vzdelanie v odbore:
- vyššie, stredné alebo nižšie odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, alebo
- absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín, alebo
- v prípade nesplnenia kvalifikačných predpokladov ponúka mestská časť možnosť absolvovania kurzu po nástupe do zamestnania na základe uzatvorenej dohody o zvýšení kvalifikácie.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Vaše životopisy prosíme zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Vybraných uchádzačov oslovíme telefonicky a budeme pokračovať vo výberovom konaní pohovorom v sídle mestskej časti. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade s nariadením GDPR a so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné zručnosti,
- samostatnosť, spoľahlivosť a precíznosti v prístupe k práci,
- flexibilita, odolnosť proti stresu.
- vodičské oprávnenie sk. B výhodou

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Lamač je výkonným orgánom zastupiteľstva a starostu, zabezpečuje plnenie úloh samosprávy v Lamači.
ID: 3917158  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac