Referent rozvoja a investičných činností

Mestská časť Bratislava-Lamač

Miesto práce
Malokarpatské námestie, Bratislava
1 070 EUR/mesiacNástupný plat 1070 EUR + nárast platu po skončení skúšobnej lehoty + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Územný rozvoj:
- spolupracuje pri príprave architektonických súťaží, architektonických a dopravných štúdií mestskej časti Bratislava – Lamač
- vydáva stanoviská k projektovým dokumentáciám pre všetky stavebné aktivity na území mestskej časti v rámci ktorých je mestská časť účastníkom konania, resp. dotknutou organizáciou v rámci pripravovaných investičných akcií v stavebnom konaní (nové stavby, zmeny stavieb, odstránenie stavieb a pod.),
- zabezpečuje aktivity vyplývajúce z účasti v pracovných skupinách vytvorených MÚ

Investičná činnosť:
- podieľa sa na tvorbe koncepcie a zámerov mestskej časti v oblasti výstavby, dopravy a technickej infraštruktúry,
- vykonáva realizáciu a ukončenie stavieb a ich odovzdanie užívateľom, ktorých investorom je mestská časť Bratislava – Lamač,
- koordinuje a zabezpečuje prípravnú fázu investičných akcií,
- poskytuje súčinnosť pri zabezpečovaní inžinierskej činnosti, spolupracuje pri získaní podkladov a pri riešení majetkoprávnych vzťahov k pozemkom a pri získaní vyjadrení a povolení v územnom konaní, stavebnom konaní cez realizačný projekt až po vydanie kolaudačného rozhodnutia, prípadne pri ohlásení drobných stavieb, stavebných úprav a udržiavacích prác vykonávaných mestskou časťou,
- zabezpečuje spracovanie projektových dokumentácii pre realizáciu investičných projektov ktorých investorom je mestská časť,
- zabezpečuje rekonštrukciu, modernizáciu a technické zhodnotenie a výstavbu objektov patriacich do majetku mestskej časti,
- zabezpečuje technický dozor pri investičnej činnosti mestskej časti.

- stravovacia jednotka v hodnote 4,50 EUR na deň
- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Lamač je výkonným orgánom zastupiteľstva a starostu, zabezpečuje plnenie úloh samosprávy v Lamači.
ID: 3793890  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 070 EUR/mesiacNástupný plat 1070 EUR + nárast platu po skončení skúšobnej lehoty + odmeny