Logo Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Špecialista miestnych daní a poplatkov (vedúci referátu)

Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Vajanského nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 100 EUR/mesiaczmluvná mzda od 2100eur btt (finálna ponuka zmluvnej mzdy bude závisieť od skúsenosti a zručností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie, kontrola, organizácia a koordinácia práce zamestnancov referátu
  • Kontrola a finalizácia výstupov referátu
  • Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti miestnych daní a poplatku za miestny rozvoj a ich aplikácia do praxe
  • Príprava návrhov všeobecne záväzných nariadení týkajúcich sa miestnych daní a poplatku za miestny rozvoj na úrovni samosprávy
  • Kontrola a podpisovanie rozhodnutí vystavených správkyňami daní
  • Vypracovávanie stanovísk k odvolaniam daňovníkov a poplatníkov pre konanie na odvolacom orgáne
  • Vymáhanie daňových nedoplatkov, prihlasovanie daňových nedoplatok do likvidácie spoločnosti, správa exekučných príkazov,
  • Vedenie rokovaní a stretnutí s daňovníkmi v menej mestskej časti

​• 37,5-hodinový týždenný pracovný čas,
• flexibilnú pracovnú dobu,
• 5 dní dovolenky navyše,
• 2 extra dni voľna,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.​

Profesijný štruktúrovaný životopis posielajte najneskôr do 20.05.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo alebo ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

dane a poplatky

Počet rokov praxe

5

  • ​komunikačné schopnosti, samostatnosť
  • flexibilnosť, operatívnosť
  • bezúhonnosť

Staré Mesto ako jedna z mestských častí Bratislavy je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom o hlavnom meste (1190) a štatútom hlavného mesta (1991) vykonáva pre občanov samosprávne funkcie, hospodári s obecným majetkom a finančnými prostriedkami.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Smiešková
Tel.: +421259246369
E-mail: poslať životopis
ID: 4814784  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac