Logo Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Vedúci/vedúca referátu hospodárskej správy

Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Vajanského nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiaczmluvná mzda od 1900eur btt (finálna ponuka bude závisieť od skúsenosti a individuálnych predpokladov kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie, usmerňovanie a koordináciu práce zamestnancov (údržba, upratovanie, nákup, autodoprava, administratíva) vrátane kontroly výkonu práce
  • koordinácia, usmerňovanie a kontrolu výkonu pracovných činností súvisiacich s každodennou údržbou priestorov Miestneho úradu a zverených nehnuteľností (ZŠ, MŠ)
  • príprava podkladov pre zmluvné zabezpečenie dodávok energií objektov v správe Miestneho úradu,
  • vypracovanie plánov údržby, opráv a revíznych prehliadok technických zariadení a vedenie evidencie vyplývajúcej zo zákona
  • komunikácia so správcami a dodávateľmi služieb vrátane uplatnenia vlastníckych práv mestskej časti voči nim a ďalším zmluvným partnerom,
  • príprava podkladov na realizáciu verejného obstarávania pre úrad, ako aj pre všetky objekty vo vlastníctve alebo správe mestskej časti,
  • príprava podkladov k rozpočtu

  • ​37,5-hodinový týždenný pracovný čas,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • 5 dní dovolenky navyše,
  • 2 extra dni voľna,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.​

Spolu so žiadosťou o zamestnanie je potrebné predložiť profesijný štruktúrovaný životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Domus - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

správa budov a facility manažment

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosť s prácou v správcovskej spoločnosti, spoločenstve vlastníkov bytov a nebytových priestorov
  • prax v riadení technických zamestnancov výhodou

Staré Mesto ako jedna z mestských častí Bratislavy je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom o hlavnom meste (1190) a štatútom hlavného mesta (1991) vykonáva pre občanov samosprávne funkcie, hospodári s obecným majetkom a finančnými prostriedkami.
ID: 4795551  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac