Odborný referent na referát hospodárske správy

Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.193,00 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komunikácia si správcami, dodávateľmi služieb a výkon funkcie správcu v určených objektoch, vrátane uplatnenia vlastníckych práv mestskej časti voči správcom, spoločenstvám vlastníkov bytov a nebytových priestorov a ďalším zmluvným partnerom, účasť na stretnutiach vlastníkov nehnuteľností,
príprava kompletnej dokumentácie pre realizáciu verejných obstarávaní súvisiacich so zabezpečením dodávok prác, služieb a tovarov pre úrad ako aj pre všetky objekty v našom vlastníctve alebo správe v pôsobnosti svojej agendy,
sleduje a dodržiava plnenie plánu ako aj čerpanie v súlade s rozpočtovými pravidlami,
účasť na konaniach súvisiacich s deložáciou neplatičov, ako aj realizácia deložovania neplatičov a neprispôsobivých nájomcov bytov a nebytových priestorov,
opravu, údržbu, odstraňovanie porúch, havárií na a v budovách, na technických a technologických zariadeniach vo vlastníctve alebo správe mestskej časti,
nákup, dovoz technických a technologických zariadení a vybavenia pre objekty v správe referátu hospodárskej správy,
organizácia, plánovanie, zadávanie opráv, prác a úloh pre údržbárov a elektrikára vrátane kontrol vykonaných prác - súvisiacich so zabezpečením drobných opráv, odstraňovaním drobných porúch, sťahovaním inventára a spisov úradu, ako aj v zariadeniach v správe úradu,
základné technické posúdenie opráv menšieho charakteru,
drobné nákupy a vyúčtovanie hotovosti,
vybavovanie bežnej korešpondencie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru alebo technického - stavebné zameranie

Počet rokov praxe

5

Staré Mesto ako jedna z mestských častí Bratislavy je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom o hlavnom meste (1190) a štatútom hlavného mesta (1991) vykonáva pre občanov samosprávne funkcie, hospodári s obecným majetkom a finančnými prostriedkami.

Adresa spoločnosti

Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3
814 21 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Becko
E-mail: poslať životopis
ID: 3622426   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.193,00 Eur