Ekonomický manažér

"Miestna akčná skupina Pod hradom Čičva"

Miesto práce
Hencovce
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné činnosti vo vzťahu k realizácii stratégie CLLD a k chodu kancelárie MAS:
o finančné plánovanie a finančné riadenie realizácie stratégie CLLD,
o súčinnosť pri príprave a zmene výziev na predkladanie žiadostí o príspevok,
o príjem a registrácia žiadostí o príspevok,
o príjem a vedenie evidencie prijatých žiadostí o platbu užívateľmi,
o základná a administratívna finančná kontrola žiadostí o platbu užívateľov,
o sledovanie a kontrola stavu vybavenia žiadostí o platbu užívateľov,
o spracovanie výročných finančných správ a rozpočtov MAS,
o vypracovanie žiadostí o platbu na chod MAS,
o poskytovanie súčinnosti pri prezentácii a realizácii iných aktivít MAS.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Verejné obstarávanie - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Dôraz na detaily - Pokročilý
Projektový manažment - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Miestna akčná skupina Pod hradom Čičva je zameraná na manažment rozvoja územia v okolí hradu Čičva a v priľahlom povodí rieky Ondava v okrese Vranov nad Topľou, v súlade so schválenou Stratégiou CLLD.
ID: 3887093  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac