1 000 - 1 200 EUR

Servisný technik - Klimatizér/Chladiar

Midea Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a spúšťanie chladiacich a klimatizačných zariadení
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby chladiacich a klimatizačných zariadení
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch
- poskytovanie záručného a pozáručného servisu
- servisná pohotovosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 € nástupný plat, možnosť kariérneho postupu až do 3000 €

- firemné auto, mobil
- stabilné zázemie v prosperujúcej spoločnosti
- istota a dlhodobé zamestnanie
- príspevok zamestnávateľa na odborné školenie zamestnanca
- možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.10.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- certifikát/oprávnenie na F plyny - nutné
- elektrotechnické osvedčenie podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z.
- technické myslenie a remeselná zručnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita

Spoločnosť Midea Slovakia s.r.o. poskytuje komplexné služby v oblasti starostlivosti o technické zariadenia budov. Služby spoločnosti sú zamerané najmä na efektívne realizovanie a prevádzkovanie TZB v oblasti vzduchotechniky-klimatizácie.

Cintorínska 1456/2
942 01 Šurany

Kontakt

ID: 3764132   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 € nástupný plat, možnosť kariérneho postupu až do 3000 €