Marketingovo-technický pracovník oddelenia meracej a regulačnej techniky

MICROWELL spol. s r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie obchodných kontakov,
- vyšpecifikovanie a návrhy meracích prístrojov,
- návrhy technických riešení, spracovanávanie cenových ponúk,
- vedenie obchodných rokovaní,
- riadenie ľudských a materiálových zdrojov pri realizácii,
- dodržiavanie všetkých postupov v zmysle ISO,
- komunikácia a súčinnosť s ostatnými oddeleniami, so zákazníkmi, dodávateľmi a pod.

Ponúkame Vám:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie,
- možnosť odborného rastu,

Do profesného životopisu uveďte čo najviac informácií o sebe, Vašej odbornej praxi, pracovných skúsenostiach súvisiacich s danou oblasťou a zašlite spolu so žiadosťou na uvedený e-mail.
Zo zaslaných žiadostí vyberieme vhodných kandidátov, ktorí budú prizvaní telefonicky a e-mailom na vstupný pohovor do I. kola.
Uchádzači, ktorí nebudú prizvaní na osobný pohovor, budú najneskôr do termínu ukončenia výberového konania informovaní e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer (elektro, strojársky, chemický odbor)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vedomosti,
- komunikačné, organizačné, obchodné a riadiace zručnosti,
- aktívny, tvorivý a inovatívny prístup,
- prehľad o komoditách využívaných pre riešenia v danej oblasti

Spoločnosť MICROWELL, spol. s r.o. od roku 1992 úspešne pôsobí na slovenskom a českom trhu v oblasti priemyselného merania a TZB (klimatizácia, vzduchotechnika, odvlhčovanie). Zamestnávame 50 interných zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere a podľa potreby spolupracujeme s externými firmami v oblasti realizácie.
Spoločnosť má zavedený a udržiavaný Integrovaný systém manažérstva kvality podľa noriem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3428857  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac