Servisný technik (Hriňová)

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Hriňová
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiacNástupná mzda závislosti od tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa technika, keď nevieš niečo opraviť, lámeš si hlavu pokým na to neprídeš? Rád cestuješ aj na exotické miesta po celom svete? Potom sme pre teba ten správny tím.

Čaká ťa rôznorodá práca po celom svete a s najmodernejšími technológiami, určite si vyberieš tú svoju oblasť:
  • diagnostikovanie porúch (I/O moduly, DC Serva, AC menice, PC technika, práca so servisným SW, riadiaci systém, plazmové zdroje, laserové zdroje, vysokotlaké vodné pumpy) ale občas sa stretneš aj s mechanickým, plynotechnickým alebo hydraulickým problémom
  • servisovanie a vykonávanie údržby CNC strojov pre delenie materiálov (rezanie plazmou, rezanie autogénom, rezanie vodným lúčom, rezanie laserom), prípadne budeš servisovať vŕtačky, frézy, alebo popisovače
  • odstraňovanie porúch buď na diaľku (externým pripojením), alebo cez podporu technikov našich partnerov v zahraničí, prípadne vycestuješ priamo za zákazníkom
  • tvorba reportov a štatistiky o svojej práci
  • určite sa priprav aj na služobné cesty (v priemere 3-4 dni zahraničných služobných ciest za mesiac)

  • kariérny/odborný rast
  • budeš takmer denne používať angličtinu (prípadne iný jazyk, ak ovládaš)
  • našich kolegov odborne vzdelávame, absolvuješ školenia u top dodávateľov technológií obrábania
  • môžeš využiť prácu z domu
  • 2 dni sick days
  • ponúkame ti flexibilnú pracovnú dobu
  • máš možnosť vycestovať na služobnú cestu aj do zaujímavých exotických destinácií po celom svete
  • zvýhodnený príspevok na stravovanie
  • pravidelné koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických výsledkov firmy
  • každoročná valorizácia mzdy
  • výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru
  • pravidelné teambuildingové akcie
  • a v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou, v roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • kladieme dôraz na príjemnú komunikáciu a ústretovosť voči zákazníkom
  • časová flexibilita pri riešení služobných ciest
  • technická a manuálna zručnosť
  • elektrotechnické osvedčenie je výhodou
  • prácu ti uľahčí aj schopnosť porozumieť technickej výkresovej dokumentácii a technickým normám
  • nevyhnutná je znalosť anglického jazyka, iný cudzí jazyk je výhodou

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Ružinský
Tel.: +421907619316
E-mail: poslať životopis
ID: 4338346  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac