Obsluha CNC rezacieho stroja - na 2 zmeny (ranná, poobedná)

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
dohodou
Od 900 EUR/mesiac+ príplatok za kvalitu od 45 €. Finálna mzda v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš obsluhovať CNC páliaci stroj? Chceš pracovať pre stabilnú spoločnosť, ktorá je súčasťou svetovej špičky v rozvoji, výrobe a predaji CNC strojov s celosvetovou pôsobnosťou? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Tvojou náplňou práce bude:
  • obsluha CNC stroja a vyhotovenie výpalkov podľa programu vytvoreného programátorom využitím technológií laser a plazma
  • premeranie výpalkov a nastavovanie základných parametrov stroja
  • manipulácia s materiálom
  • občasná výpomoc na pozícii zvárača (nie je podmienka) - príprava dielcov/výpalkov na zváranie podľa dokumentácie a ich zváranie (CO2 príp. TIG).

Práca na 2 zmeny (ranná od 6:00-14:15 hod. a poobedná od 13:45-22:00 hod.).
Po zaučení možnosť navýšenia mzdy.
2 dni dovolenky naviac.
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
Možnosť získať koncoročné odmeny.
Možnosť získať mesačné výkonnostné prémie (v priemere 5% z hrubej mzdy).
Ak robíš nadčas, preplatíme ho.
Výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru.
Radi ťa uvidíme aj na našich pravidelných teambuildingoch!

A v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. V roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka.

Prosím, Vaše životopisy posielajte v slovenskom jazyku. Ceníme si všetky reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie - výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť a samostatnosť
  • pozitívny prístup k práci
  • skúsenosti s obsluhou páliaceho stroja - výhoda
  • osvedčenie obsluha motorových vozíkov - výhoda
  • platný zváračský preukaz - výhoda

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hykšová, Odd. ľudských zdrojov
Tel.: +421917617466
E-mail: poslať životopis
ID: 4288384  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac