Можливість для людей з України

Aplikačný inžinier CNC strojov/Product application engineer (Bratislava)

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacMzda od 1500€, mzda sa navyšuje v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšenec vedy a techniky? Pridaj sa k nám do tímu!

Hľadáš prácu, v ktorej využiješ svoje technické vedomosti a manuálne zručnosti? Chceš byť súčasťou spoločnosti s globálnou pôsobnosťou, cestovať do svetových metropol a podieľať sa na naplnení očakávaní a prosperovaní našich klientov?

Si na správnom mieste, pozorne čítaj a nájdeš prácu, do ktorej sa zamiluješ!
Ak si nadšenec vedy a techniky, manuálna práca ti nerobí problém, vynájdeš sa v každej situácii, dokážeš komunikovať pod tlakom, tak potom nezáleží na tom, či máš alebo nemáš skúsenosti, kontaktuj nás a my ťa v našom MicroStep tíme všetko naučíme.

Čo bude tvojou náplňou práce?

• realizácia odborných školení priamo u zákazníka na rôzne rezacie technológie a konfigurácie strojov
• optimalizácia rezania a vývoj nových funkcií podľa požiadaviek zákazníka
• výskum a vývoj nových produktov v tíme iných odborníkov
• odborná kontrola pred odoslaním stroja zákazníkovi
• riešenie porúch a podpora zákazníkov pomocou diaľkovej podpory alebo výjazdu priamo do firmy zákazníka
• podpora marketingu a predaja na strojárskych výstavách
• prezentovanie strojov a technológií v laboratóriu pre potenciálnych zákazníkov

Čo ti na oplátku ponúkneme my?

Prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti s globálnou pôsobnosťou, spoznávanie rôznych svetových metropol, národností, etník a nadväzovanie nových kontaktov a priateľstiev.
Finančné ohodnotenie primerané tvojim schopnostiam, ktoré sa každoročne prehodnocuje, v závislosti od tvojej šikovnosti.

• flexibilnú pracovnú dobu
• občasná práca z domu, ak potrebuješ
• prípadné nadčasy preplácame, alebo si čerpáš náhradné voľno
• pravidelné vzdelávanie u skúsenejších kolegov, ale aj u subdodávateľov laserových a plazmových zdrojov
• pravidelné zdieľanie know-how v rámci oddelenia alebo oddelení
• obrovský potenciál práce, ktorá dokáže pripraviť človeka na mnoho pozícií v budúcnosti v rámci firmy MicroStep
• kariérny rast na vyššie pozície v rámci oddelenia alebo aj na iných oddeleniach
• práca, prostredníctvom ktorej sa dostaneš na miesta, o akých si ani nesníval
• 2 dni dovolenky naviac nad rámec zákona
• každoročné odmeny, ktoré sa navyšujú s odpracovanými rokmi vo firme
• výber z ďalších firemných benefitov- Multisport karta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru
• teambuildingy a firemné akcie
• „vitamínové“ pondelky plné ovocia a ďalšie fajnotky, ktoré ti predstavíme osobne

Prosím, vaše životopisy posielajte v slovenskom a anglickom jazyku. Ceníme si všetky reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

materiálovo-technologické vzdelanie, strojárske a automatizačné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

• nadšenie pre vedu a techniku, hlavne digitalizáciu v strojárstve a progresívne metódy obrábania kovov a automatizáciu
• vnútornú motiváciu na učenie nových technológií a iných poznatkov, stretnutie sa s rezacími/zváracími technológiami výhodou
• znalosť materiálov a správanie sa materiálov pri termickom delení výhodou
• technickú a manuálnu zručnosť, čítanie výkresovej dokumentácie a znalosť technických noriem výhodou, znalosť CAD programov výhodou
• záujem o riešenie podpory pre zákazníka a splnenie jeho požiadaviek
• časovú flexibilitu
• príjemné a presvedčivé vystupovanie
• komunikáciu v anglickom jazyku, iný cudzí jazyk výhodou

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4165893  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac