Technológ rezania/Product application engineer - Partizánske

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 400 EUR/mesiacNastavenie mzdových podmienok závisí od pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* káblovanie – elektrické zapájanie CNC laserových strojov a oživenie stroja
* inštalácia a odovzdanie stroja u zákazníka
* rezanie rôznymi technológiami, predovšetkým laserom (zaškolíme ťa)
* realizácia školení pre zákazníkov a obchodných partnerov v zahraničí (ale aj na Slovensku)
* diagnostikovanie a odstraňovanie porúch buď formou diaľkovej podpory alebo priamym zásahom u zákazníkov-nepravidelné služobné cesty do zahraničia a služobné cesty aj v rámci Slovenska

Máš možnosť vycestovať na služobnú cestu aj do zaujímavých exotických destinácií po celom svete.
Máš možnosť rozšíriť svoju odbornosť o technológie.
Pracovná doba 6:00-14:30.
2 dni sick days počas roka.
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona.
Možnosť získať mesačné výkonnostné prémie (v priemere 5% z hrubej mzdy).
Možnosť získať koncoročné odmeny.
Výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na kultúru.
Radi ťa uvidíme aj na našich pravidelných teambuildingoch!

A v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. V roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka.

Prosím, vaše životopisy posielajte v slovenskom jazyku. Ceníme si všetky vaše reakcie na pozíciu, kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

* min. 5 rokov praxe
* elektrotechnické vzdelanie SŠ/VŠ je podmienkou
* elektrotechnické osvedčenie min. § 22 je podmienkou
* nevyhnutná znalosť anglického jazyka (prípadne iného jazyka)
* schopnosť komunikovať so zákazníkmi a partnermi, kladieme dôraz na príjemnú komunikáciu a ústretovosť voči zákazníkom
* časová flexibilita pri riešení služobných ciest
* spoľahlivosť a samostatnosť
* technická a manuálna zručnosť
* určite ti uľahčí prácu schopnosť porozumieť technickej výkresovej dokumentácii a technickým normám

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hykšová, Odd. ľudských zdrojov
Tel.: +421917617466
E-mail: poslať životopis
ID: 4139135  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac