Zvárač s praxou

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacMzda v závislosti od kvalifikácie a praxe. Výkonnostné prémie (v priemere 5% z hrubej mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš zváračský preukaz na CO2, prípadne aj iné zváračské osvedčenie? Tak práve Teba potrebujeme! Sme stabilná spoločnosť, ktorá je súčasťou svetovej špičky v rozvoji, výrobe a predaji CNC strojov s celosvetovou pôsobnosťou, kde je zváračská pozícia kľúčová.

Čo ťa u nás čaká:
  • príprava dielcov/výpalkov na zváranie podľa dokumentácie a ich zváranie (CO2)
  • kontrola tolerancie krivosti zvareného dielca, v prípade potreby zrovnanie dielca
  • práca so žeriavom

Je možné pracovať aj na živnosť!

  • 2 dni sick days
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • možnosť získať mesačné výkonnostné prémie (v priemere 5% z hrubej mzdy)
  • možnosť získať koncoročné odmeny
  • výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS alebo príspevok na kultúru
  • možnosť zvýšenia kvalifikácie na úroveň zvárania metódou TIG
  • radi ťa uvidíme aj na našich pravidelných teambuildingoch!

A v neposlednom rade Ti ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. V roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

  • zmysel pre detail
  • pozitívny prístup k práci
  • spoľahlivosť a samostatnosť
  • čítanie výkresovej dokumentácie výhodou
  • žeriavnický preukaz výhodou
  • prax na pozícii zvárača min. 1 rok

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hykšová, Odd. ľudských zdrojov
Tel.: +421917617466
E-mail: poslať životopis
ID: 4073785  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac