Zvárač - Hriňová

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Hriňová
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 250 EUR/mesiacMzda v závislosti od kvalifikácie a praxe. K základnej mzde sú mesačnej vyplácané výkonové odmeny a prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná spoločnosť, ktorá je súčasťou svetovej špičky v rozvoji, výrobe a predaji CNC strojov s celosvetovou pôsobnosťou, kde je zváračská pozícia kľúčová.
Ak máte platný zváračský preukaz, tak neváhajte reagovať na túto ponuku.

Stručná náplň práce:
  • príprava dielcov/výpalkov na zváranie podľa dokumentácie a ich zváranie (CO2)
  • kontrola tolerancie krivosti zvareného dielca, v prípade potreby zrovnanie dielca
  • práca so žeriavom

2 dni sick days
Zvýhodnené stravovanie
Možnosť získať koncoročné odmeny
Výber z ďalších firemných benefitov- Multisportkarta, príspevok na DDS, príspevok na šport, kultúru
Možnosť zvýšenia kvalifikácie
Pravidelné teambuildingové akcie

A v neposlednom rade Vám ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. V roku 2014 sme dokonca získali prestížne ocenenie Podnikateľ roka .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zmysel pre detail
  • pozitívny prístup k práci
  • spoľahlivosť a samostatnosť
  • čítanie výkresovej dokumentácie

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Ružinský
Tel.: +421907619316
E-mail: poslať životopis
ID: 4072151  Dátum zverejnenia: 21.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac