Montážnik v strojárskej výrobe

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiacMzda v závislosi od skúsenností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nových montážnikov. Dôležitá je vaša chuť pracovať, zodpovedný prístup a technické myslenie, ostatné vás radi naučíme. Ak ste sa v tom našli, neváhajte nám poslať váš životopis, radi sa s vami stretneme.

Aká bude vaša pracovná náplň:
  • budete pracovať na oddelení mechanickej montáže
  • hlavnou náplňou vašej práce bude montovanie častí alebo celých CNC strojov na delenie materiálu vo výrobnom závode a inštalácia týchto strojov u zákazníka (zahraničie)
  • občas budete aj servisovať a vykonávať údržbu CNC strojov
  • pripravte sa na služobné cesty do zahraničia, aj do zaujímavých destinácií (počet dní na SC je veľmi individuálny, určite sa pripravde každý tretí mesiac približne na 14 dní)

  • práca pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou
  • ponúkame koncoročné odmeny
  • počas služobných ciest platíme okrem zákonných diét aj extra nadčasy
  • máte možnosť vycestovať na služobnú cestu aj do zaujímavých exotických destinácií po celom svete
  • radi sa stretávame na rôznych team buildingových akciách

Prosím, vaše životopisy posielajte v slovenskom jazyku. Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • časová flexibilita pri riešení služobných ciest
  • technická a manuálna zručnosť
  • schopnosť porozumieť technickej výkresovej dokumentácie a technickým normám
  • znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Tibenská, Odd. ľudských zdrojov
Tel.: +421905751745
E-mail: poslať životopis
ID: 4020781  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac