Konštruktér - projektant

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 2545, 962 05 Hriňová, Detva
Termín nástupu
1.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér-projektant: Samostatná tvorba konštrukcií - jednoúčelové stroje s CNC riadením - riešenie strojnej časti od tvorby projektu po tvorbu konštrukčnej dokumentácie. Predpokladá sa samostatný a tvorivý prístup k práci, komunikatívnosť a ochota prijímať nové myšlienky a podnety, výkonnosť a produktivita vlastnej práce. Tiež ochota v prípade potreby cestovať (krajiny EÚ). Táto pracovná pozícia je súčasťou širšieho pracovného kolektívu a výkon jej práce je riadený bezprostredným nadriadeným.

príspevky na stravu, príspevky na dopravu do zamestnania, platená práca nadčas

žiadosti o prijatie do zamestnania zaslať do 31.12.2017 e-mailom na kontaktnú osobu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 54 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Je potrebný tvorivý prístup k riešeniu pracovných úloh, samostatosť riešenia, ochota ďalej odborne rásť, práca je spojená s potrebou občasného cestovania v rámci EÚ

Firma MicroStep, spol. s r.o. je výrobcom a dodávateľom CNC strojov na delenie materiálov plazmou, laserom, autogénom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom. Popri mechanike strojov vyvíja a dodáva pokročilé riadiace systémy pre obrábacie stroje a vlastný CAM softvér so špecializovanými modulmi pre konkrétne obrábacie aplikácie.

Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a dcérskych spoločností má firma zastúpenie v 54 krajinách sveta s vyše 95% podielom produkcie určeným na export. Rezacie stroje MicroStep pracujú popri domovskej SR a takmer všetkých európskych krajinách v USA, Kanade, Rusku, Juhoafrickej republike, Brazílii, krajinách Blízkeho východu, Indii, Číne, Vietname či Južnej Kórei. V oblasti plazmového rezania pod uhlom patrí firma medzi najväčších svetových výrobcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MicroStep, spol. s r.o., prevádzkáreň IQM Hriňová
Partizánska cesta 2545
962 05 Hriňová

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anton Barboriak
Tel.: +421905669221
E-mail: poslať životopis
ID: 1057420   Dátum zverejnenia: 6.11.2017