Logo MicroStep-MIS, spol. s r.o.

Marketingový pracovník (Marketing Assistant)

MicroStep-MIS, spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacod 1.300 EUR brutto (podľa schopností a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše marketingové oddelenie sa rozrastá o novú pozíciu, ktorá ponúka jedinečnú príležitosť pre tvorivé mysle hľadajúce priestor na rozvoj a realizáciu nových nápadov. Hľadáme kreatívneho člena do nášho kolektívu, ktorý prevezme zodpovednosť za oživenie našich interných komunikačných platforiem - od písania článkov na náš interný blog, cez vedenie a koordináciu firemných programov, až po rozvoj iniciatív, ktoré obohatia našu firemnú kultúru.

V spolupráci s našou koordinátorkou eventov nový člen tímu získa praktické skúsenosti s prípravou a realizáciou účasti na medzinárodných výstavách, ako aj s organizáciou interných podujatí, čím si rozšíri svoje zručnosti v plánovaní a logistike eventov.

Navyše, táto pozícia otvára dvere do rôznych oblastí marketingových aktivít, od starostlivosti o firemný merch po spoluprácu na tvorbe marketingových materiálov, ponúkajúc tak neobmedzené možnosti pre osobný a profesionálny rast podľa individuálnych záujmov a predností uchádzača. Hľadáme niekoho, kto prinesie do nášho tímu svieži vietor, bude mať oko pre detail, vynikajúce komunikačné a adaptačné schopnosti.

Náplň práce

- Administrácia interného blogu, iniciácia nových nápadov na články a príspevky a navrhovanie nových konceptov týkajúcich sa vizuálnej stránky

- Komunikácia a spolupráca s kolegami z rôznych oddelení na získanie podkladov, písanie a publikovanie článkov vo Wordpress-e

- Podpora účasti firmy na medzinárodných výstavách a konferenciách (monitoring pravidelných a hľadanie nových príležitostí, pomoc s balením, organizáciou logistiky či stavaním výstavného stánku, zabezpečovanie cestovných potrieb, sledovanie deadlinov a potrebných náležitostí pre danú krajinu, organizátora či výstavisko)

- Starostlivosť o firemný merch, reklamné/darčekové predmety a tlačoviny

- Komunikácia s dizajnérmi v prípade potreby prípravy či úpravy grafických materiálov

- Pomoc pri organizovaní interných eventov (vianočné posedenie, opekačka, firemné raňajky)

- Spolupráca na ďalších aktivitách v rámci oddelenia marketingu od kreatívy až po rôzne rutinné či manuálne činnosti

- 13. plat
- možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
- možnosť učiť sa nové technológie
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- profesionálny rast
- podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
- rôzne zamestnanecké akcie
- odmeny za dlhoročnú spoluprácu
- sprostredkovanie MultiSport karty
- ovocie raz do týždňa
- firemné raňajky raz do mesiaca

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú, vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, marketing, žurnalistika, masmediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

WordPress - Mierne pokročilý
Skúsenosti s písaním a tvorbou textu - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

-Zodpovednosť a spoľahlivosť

-Flexibilita, otvorenosť a nadhľad

-Samostatný a aktívny prístup

-Kreativita a inovatívnosť

-Komunikatívnosť a asertivita

Výhodou

-Mailchimp

-Adobe Illustrator / InDesign / Photoshop

-Vodičský preukaz B

MicroStep-MIS sa špecializuje na vývoj, výrobu a realizáciu monitorovacích a informačných systémov a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta.

Kľúčovými oblasťami aktivít spoločnosti sú:
- Meteorológia, letiskové meteorologické systémy, automatické meteorologické stanice, systémy zberu, spracovania a archivácie dát, meteorologické komunikačné systémy a klimatologické databázy
- Seizmologické monitorovacie systémy, centrá pre zber a spracovanie dát
- Radiačný monitoring, modelovanie šírenia radiačného zamorenia
- Čistota ovzdušia, emisný monitoring
- Krízové informačné systémy
- Systémová integrácia ako aj projekty na kľúč

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Tonhajzerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4799505  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac