Logo MicroStep-MIS, spol. s r.o.

IT konzultant

MicroStep-MIS, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacod 2.000 EUR brutto (podľa schopností a skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na Slovensku IT konzultant pracuje s vývojovým tímom a prípravuje spoločné riešenie zákazky, ktorú následne u zákazníka inštaluje a odovzdáva riešenie zákazníkovi.

Náplň práce:
- identifikácia funkcionálnych požiadaviek na vývoj softvéru a zabezpečovanie ich implementácie
• konzultácie pri zavádzaní softvérových riešení s projektovým manažérom, produktovým vlastníkom, vývojovým tímom alebo zákazníkom
• príprava a vývoj inštalačných procedúr, patchov, návodov, skriptov
• participácia na vytváraní produktov, príprava a konfigurácia softvéru podľa analyzovaných požiadaviek zákazníkov
• podpora a vedenie FAT/SAT
• inštalácia, školenie a údržba SW produktov na mieste inštalácie
• príprava infraštruktúry pre vývoj a testovanie softvéru

-13. plat
-možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
-možnosť učiť sa nové technológie
-flexibilný pracovný čas
-preplácanie nadčasov
-profesionálny rast
-podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
-rôzne zamestnanecké akcie
-odmeny za dlhoročnú spoluprácu
-sprostredkovanie MultiSport karty
-ovocie raz do týždňa
-firemné raňajky raz do mesiaca

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú, vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Softvérove inžinierstvo, informatika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Linux - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť a tímová práca

Výhodou sú skúsenosti alebo znalosti:
znalosť metodík projektového riadenia v oblasti vývoja SW
prax v oblasti vývoja SW alebo systémovej integrácie

Ochota cestovať (viac krát ročne na 1-2 týždňové služobné cesty)

MicroStep-MIS sa špecializuje na vývoj, výrobu a realizáciu monitorovacích a informačných systémov a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta.

Kľúčovými oblasťami aktivít spoločnosti sú:
- Meteorológia, letiskové meteorologické systémy, automatické meteorologické stanice, systémy zberu, spracovania a archivácie dát, meteorologické komunikačné systémy a klimatologické databázy
- Seizmologické monitorovacie systémy, centrá pre zber a spracovanie dát
- Radiačný monitoring, modelovanie šírenia radiačného zamorenia
- Čistota ovzdušia, emisný monitoring
- Krízové informačné systémy
- Systémová integrácia ako aj projekty na kľúč

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Tonhajzerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4690109  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac