Expert na meteorológiu

MicroStep-MIS, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
od 1000 € + kvartálne odmeny + 13.plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- expertíza v oblasti meteorológie
- návrh testovacích procedúr
- testovanie
- interné školenia, školenia zákazníkov
- prezentácie
- interná dokumentácia a dokumentácia pre zákazníka
- podpora a vedenie FAT/SAT
- konzultácia požiadaviek s projektovým manažérom, vývojovým tímom alebo zákazníkom
- štúdium
- odborné správy, publikačná činnosť
- účasť na konferenciách
- práca na výskumných projektoch, tvorba inovácií

- 13. plat a kvartálne odmeny
- možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
- možnosť učiť sa nové technológie
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- profesionálny rast
- doba neurčitá hneď po ukončení skušobnej doby
- podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
- rôzne zamestnanecké akcie
- odmeny za dlhoročnú spoluprácu

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú, vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzika - meteorológia a klimatológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- magisterský titul v meteorológii
- znalosť ruského jazyka a iných jazykov výhodou
- znalosť numerických modelov počasia
- analytické myslenie
- komunikatívnosť

MicroStep-MIS sa špecializuje na vývoj, výrobu a realizáciu monitorovacích a informačných systémov a v súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta.

Kľúčovými oblasťami aktivít spoločnosti sú:
- Meteorológia, letiskové meteorologické systémy, automatické meteorologické stanice, systémy zberu, spracovania a archivácie dát, meteorologické komunikačné systémy a klimatologické databázy
- Seizmologické monitorovacie systémy, centrá pre zber a spracovanie dát
- Radiačný monitoring, modelovanie šírenia radiačného zamorenia
- Čistota ovzdušia, emisný monitoring
- Krízové informačné systémy
- Systémová integrácia ako aj projekty na kľúč

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3555093  Dátum zverejnenia: 7.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € + kvartálne odmeny + 13.plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača