Support engineer/ Pracovník podpory

MicroStep-MIS s.r.o.

Miesto práce
Čavojského 1, Karlova Ves
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.200€ + kvartálne odmeny + 13.plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme IT technika, ktorého baví komunikácia s ľuďmi a riešenie technických problémov.

Požiadavkou je anglický jazyk na pokročilej úrovni, keďže sa väčšinu pracovného času komunikuje s našimi klientami z rôznych krajín, ako je napríklad Omán, Saudská Arábia, Dubaj, Filipíny ale aj krajiny EÚ.

Náplňou danej pozície je primárne:
- technická podpora pre zákazníkov telefonicky, cez internet alebo na mieste inštalácie produktu
- komunikácia so zákazníkom, prevzatie požiadavky, riešenie problému s integračným a vývojovým tímom, komunikácia riešenia so zákazníkom
- monitoring systémov u zákazníkov, včasná identifikácia problémov
- inštalácia, školenie a údržba produktov aj u zákazníka
- podpora a vednie FAT/SAT
- dodržiavanie pracovných postupov pre inštaláciu softvéru a podporu zákazníkov
- štúdium nových technológií

- 13. plat a kvartálne odmeny
- možnosť pracovať v stabilnej a medzinárodne pôsobiacej firme
- možnosť učiť sa nové technológie
- flexibilný pracovný čas
- preplácanie nadčasov
- profesionálny rast
- doba neurčitá hneď po ukončení skušobnej doby
- podpora vzdelávania v podobe kurzov angličtiny a iných odborných školení
- rôzne zamestnanecké akcie
- odmeny za dlhoročnú spoluprácu

Reakcie na zaslané CV zasielame len v prípade kladného posúdenia CV a to pozvaním na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorí nevyhovujú, vyjadrenie nezasielame. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - základy
Administrácia UNIX/Linux - základy

Vítané su znalosti a skúsenosti s monitorovacími nástrojmi, windows server, konfigurácia sietí, osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike.

MicroStep-MIS sa špecializuje na vývoj, výrobu a realizáciu monitorovacích a informačných systémov a v súčasnosti pôsobí v 60 krajinách sveta.

Kľúčovými oblasťami aktivít spoločnosti sú:
- Meteorológia, letiskové meteorologické systémy, automatické meteorologické stanice, systémy zberu, spracovania a archivácie dát, meteorologické komunikačné systémy a klimatologické databázy
- Seizmologické monitorovacie systémy, centrá pre zber a spracovanie dát
- Radiačný monitoring, modelovanie šírenia radiačného zamorenia
- Čistota ovzdušia, emisný monitoring
- Krízové informačné systémy
- Systémová integrácia ako aj projekty na kľúč

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MicroStep-MIS, spol. s.r.o.
Čavojského 1
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Gaži Lisická
Tel.: +421260200100
E-mail: poslať životopis
ID: 3341743   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.200€ + kvartálne odmeny + 13.plat - horná hranica platu je daná schopnosťami a skúsenosťami uchádzača