Можливість для людей з України

IT Projektový manažér

MicroStep - HDO s.r.o.

Vajnorská 158, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP, resp. podľa dohody
Od 1 800 EUR/mesiacod 1.800 EUR, plat prispôsobíme podľa seniority a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme úspešná spoločnosť v oblasti tvorby riešení pre poskytovanie energetických služieb, dodávku nástrojov pre podporu obchodovania s energiami a manažovanie energií a hľadáme do svojho tímu nového kolegu pre projektové riadenie.
Sme dynamický kolektív pracujúci v menších tímoch podľa metodiky SCRUM.
Ak si organizačný typ s dobrými analytickými schopnosťami, tak si na správnom mieste!

Tvojou úlohou bude:
- Riadenie a koordinácia implementačných projektov od analýzy až po implementáciu
- Plánovanie, stráženie rozpočtu a alokácia ľudí
- Koordinácia projektových úloh s vedúcim (SCRUM MASTER) tímu vývojárov
- Identifikácia a minimalizácia rizík na projekte
- Komunikácia so zákazníkmi - termíny a plnenie
- Spolupráca pri príprave ponúk, špecifikácií
- Kontrola KPI a Reporting
- Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami naprieč firmou (vedenie, controlling, sales, marketing, HR atď.)

Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Zázemie stabilnej spoločnosti
Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
Motivujúce odmeny
Pohyblivá pracovná doba
Výborný tím po odbornej i ľudskej stránke
Silný sociálny program (šport, kultúra a pod.)
Výučba anglického jazyka v priestoroch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT project manager

Počet rokov praxe

2

Očakávame od teba:

- Prax na pozícii IT Projektového manažéra min. 2 roky
- IT, resp. technický background a prehľad o agilnom procese vývoja softvéru výhodou
- Vynikajúce organizačné, analytické a komunikačné zručnosti
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom a anglickom jazyku
- Znalosť a orientácia v nástrojoch určených pre projektové riadenie vývoja a implementácie SW
- Schopnosť tímovej spolupráce

Sme stabilnou a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá sa od roku 1993 venuje energetike a priemyselnej automatizácii. Počas troch dekád pôsobenia na trhu sme získali desiatky spokojných zákazníkov.
V súčasnosti sa sústredíme predovšetkým na vývoj softvérových riešení a informačných technológií pre obchodníkov a distribútorov s elektrickou energiou, plynom a inými komoditami.
Naše aplikácie a technológie využívajú všetky slovenské aj české distribučné spoločnosti.
Staňte sa súčasťou našej spoločnosti aj vy. Pridajte sa k viac ako 70 spokojným zamestnancom. Starajte sa spolu s nami o pohodlie a spokojnosť našich zákazníkov.

Dôvody, prečo sa pridať k nám:

Žiadna nuda: Práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky je každodennou výzvou
Vždy sme tu pre vás: Získate zázemie stabilnej spoločnosti a zohratý tím
Osobný a profesijný rozvoj: Vďaka pravidelnému odbornému vzdelávaniu
Nočná sova aj ranné vtáča: Pohyblivá pracovná doba vám poskytuje flexibilitu

Ešte sme neskončili...

Okrem toho sa môžete tešiť na zaujímavý sociálny program, ktorého súčasťou sú športové (Multisport karta) či kultúrne podujatia.
Cítite, že vaša angličtina by mohla byť ešte lepšia? Ďalší dôvod pridať sa k nám. Naši zamestnanci môžu využiť výučbu anglického jazyka priamo v priestoroch spoločnosti.
Viac o tom, čo robíme, sa môžeš dozvedieť tu: https://www.microstep-hdo.sk/#co-robime

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3060815  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac