Можливість для людей з України

IT Automation Tester junior

MicroStep - HDO s.r.o.

Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP, resp. podľa dohody
Od 1 300 EUR/mesiacupresnenie mzdy bude predmetom pracovného pohovoru, plat prispôsobíme seniorite

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zmeniť svet a pomôcť budovať ekologickejšiu a efektívnejšiu energetiku? Si na správnom mieste.
Naša firma poskytuje riešenia v oblasti informačných systémov v energetike.
Sme mladý dynamický kolektív pracujúci v malých tímoch podľa metodiky SCRUM.
Potrebujeme rozšíriť náš tím o IT Testera.
Naše systémy potrebujú pravidelné a časté aktualizácie, preto je pre nás dôležité vykonávať automatizované testovanie našich modulov. Potrebujeme človeka, ktorý vie písať automatizované testovacie scenáre pre REST-ové služby prípadne priamo pre GUI. Pre testovanie používame nástroje ako Postman, TestCafe ale aj priamo testy písane v prostredí Microsoft .NET. Ak máš skúsenosti s inými nástrojmi a chceš v nich pokračovať, nebudeme ti brániť. Radi sa učíme nové veci a dúfame že ty tiež.
Naše systémy prevádzkujeme priamo u zákazníkov, ale aj v Amazone (AWS) prípadne Microsoft Azure. Používam nástroje ako Jenkins, Docker or Kubernetes. Ak tieto nástroje nepoznáš nemusíš sa báť, u nás ťa ich naučíme používať. Pracujeme tiež s SQL databázami ako Oracle, PostreSQL a preto by bolo dobré aby si mal aspoň základy SQL.
Práca je vhodná aj popri štúdiu.

Zaujímavá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Zázemie stabilnej spoločnosti
Odborné vzdelávanie, osobný a profesionálny rozvoj
Motivujúce odmeny
Pohyblivá pracovná doba
Možnosť práce z domu
Výborný tím po odbornej i ľudskej stránke
Silný sociálny program (šport, kultúra a pod.)
Výučba anglického jazyka v priestoroch spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Skúsenosti s deployom aplikácií – výhodou
Skúsenosti s nástrojmi pre automatické testovanie - výhodou
Znalosť ľubovoľného programovacieho jazyka - výhodou
Analytické myslenie
Chuť učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
HTML - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Zmysel pre detail
Schopnosť učiť sa nové veci
Schopnosť pracovať s dokumentáciou a návodmi v anglickom jazyku

Sme stabilnou a neustále sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá sa od roku 1993 venuje energetike a priemyselnej automatizácii. Počas troch dekád pôsobenia na trhu sme získali desiatky spokojných zákazníkov.
V súčasnosti sa sústredíme predovšetkým na vývoj softvérových riešení a informačných technológií pre obchodníkov a distribútorov s elektrickou energiou, plynom a inými komoditami.
Naše aplikácie a technológie využívajú všetky slovenské aj české distribučné spoločnosti.
Staňte sa súčasťou našej spoločnosti aj vy. Pridajte sa k viac ako 70 spokojným zamestnancom. Starajte sa spolu s nami o pohodlie a spokojnosť našich zákazníkov.

Dôvody, prečo sa pridať k nám:

Žiadna nuda: Práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky je každodennou výzvou
Vždy sme tu pre vás: Získate zázemie stabilnej spoločnosti a zohratý tím
Osobný a profesijný rozvoj: Vďaka pravidelnému odbornému vzdelávaniu
Nočná sova aj ranné vtáča: Pohyblivá pracovná doba vám poskytuje flexibilitu

Ešte sme neskončili...

Okrem toho sa môžete tešiť na zaujímavý sociálny program, ktorého súčasťou sú športové (Multisport karta) či kultúrne podujatia.
Cítite, že vaša angličtina by mohla byť ešte lepšia? Ďalší dôvod pridať sa k nám. Naši zamestnanci môžu využiť výučbu anglického jazyka priamo v priestoroch spoločnosti.
Viac o tom, čo robíme, sa môžeš dozvedieť tu: https://www.microstep-hdo.sk/#co-robime

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2291702  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac