Tlačiar

micropix s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
9 EUR/hod.príspevok na stravovanie nad rámec zákona, firemné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon a zodpovednosť za tlačiarenské práce na tlačových strojoch HEIDELBERG 4 farebné a 2 farebné, a na zariadeniach k nim prislúchajúcim:
• zodpovedá za prípravu, tlač a preventívnu údržbu všetkých strojných zariadení a manipulačnú techniku k prislúchajúcemu nákladovému miestu,
• zodpovedá za dodržiavanie, obnovovanie, zavádzanie a uplatňovanie postupov,
• zodpovedá za kvalitnú tlač,
• zodpovedá za dodržiavanie normovanej spotreby jednicového a režijného materiálu na zákazku,
• je povinný upozorniť na prípadné nedostatky (chyby) týkajúce sa bezpečnosti a starostlivosti o stroj a kvalitu produkcie polotovarov a hotových výrobkov.tlač

V prípade, že Vás nami inzerovaná pracovná pozícia oslovila, zašlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu "rostasova@eureg,sk" alebo doručte osobne- na adresu : 92701 Šaľa, Diakovská 6249, Podrobnejšie informácie poskytujeme na tel. čísle : 0911 402 720
Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky stanovené pre toto výberové konanie.

V prípade, ak máte záujem, aby sme Vás viedli v evidencii záujemcov o zamestnanie, poprosíme Vás o poskytnutie súhlasu so spracúvaním osobných údajov v nasledovnom znení:
"Dolepodpísaný záujemca o zamestnanie x...y....týmto udeľujem v zmysle článku 6 a 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v mojom profesijnom životopise a v pripojených prílohách, a to na účel vedenia evidencie záujemcov o zamestnanie. Tento súhlas udeľujem spoločnosti micropix, s.r.o., Ičo : 36 774 936 (ďalej len „prevádzkovateľ“), a to do konca nasledujúceho kalendárneho roka. Som si vedomá/vedomý, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomnou formou odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

skúsenosti na pozícii "tlačiar"
• organizačné schopnosti,
• vysoká miera samostatnosti,
• komunikatívnosť, flexibilita, precíznosť
• vysoké pracovné nasadenie,
• zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť micropix, s.r.o. ponúka svojim zákazníkom komplexné polygrafické služby. Široký sortiment produkcie, možnosť výberu z množstva potláčaného materiálu, predtlačové poradenstvo so skúsenými odborníkmi a prijateľné ceny robia z tlačiarne micropix, s.r.o. zaujímavého partnera. Všetko úsilie pracovníkov našej spoločnosti smeruje k tomu aby každý zákazník odchádzal spokojný a aby mal dostatok informácií pre realizovanie svojich vlastných predstáv.
Poskytujeme kvalitatívne polygrafické služby v oblasti predtlačovej príprave, ofsetovej tlače a knižného spracovania:
informačných manuálovmicropix-sluzby-1
brožúr,katalógov,kníh,časopisov,prospektov,letákov,a iných tlačovín
micropix, s.r.o. je držiteľom certifikátov systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 a systému environmentálneho manažérstva ISO 14001

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Katarína Rostasová
Tel.: +421911402720
E-mail: poslať životopis
ID: 4794538  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.