Backend developer / node.js pro ZOOMSPHERE

MicroMedia s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sníš o práci v úspěšném startupu, který již od svého začátku každoročně roste?
Jsi zkušený Backend vývojář a ideálně pracuješ s Node.js?

Pracuj pro nás!

Hledáme talentovaného a vášnivého backenďáka do našeho programátorského týmu. Jako Backend developer budeš hrát důležitou roli při vývoji našeho vlastního nástroje ZoomSphere. Budeš pracovat se zapálenými a zkušenými kolegy, kteří Ti v rámci týmové spolupráce vždy rádi pomohou a podpoří Tě v tvých nápadech. Chceme výrazně inovovat obor digitálního marketingu firem i jednotlivců a přivést radost z práce všem našim klientům. U nás nebudeš programovat do “šuplíku”, ale budeš sledovat svůj kód ihned v akci

Jaké jsou tvé zkušenosti a co u Tebe oceníme

  • Výborná znalost Node.js a souvisejících technologií
  • Výborná znalost relačních databází
  • Pracovní zkušenost s datovými strukturami, algoritmy a návrhovými vzory
  • Jsi samostatný, efektivní, je na tebe spoleh a dokážeš si zorganizovat práci
  • Máš pro svojí práci vášeň a je to na ní vidět

Náš dev-stack

  • Node.js, Docker, AWS
  • MySQL, ElasticSearch, Kibana, Logstash, MongoDB, Redis, RabbitMQ
  • Git, Jenkins, Linux

Některé další detaily

  • Full-time pozice
  • Možnost pracovat na HPP, nebo na IČO

Proč pracovat pro nás

zázemí stabilní společnosti se startupovou kulturou
přátelský tým
zkušenosti s rozvojem globálního startupu

Ještě jsme Tě nepřesvědčili?

Nabízíme Ti možnost pracovat v krásných moderních kancelářích v samém srdci Prahy, v ulici Na Příkopě
…ale můžeš pracovat i z home office odkudkoliv na světě!
využíváme nejnovější techniku v podobě Apple produktů
jsme home-office friendly
jsme pet-friendly
☕ u nás Tě nenecháme ani chvíli hladovět
zasportuješ si na MultiSport kartu
možnost UBERu
pořádáme týmové akce
můžeš využít sick days
☀️ nabízíme 25 dní dovolené

Jsme kamarádský tým fajn kolegů. Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej nás kontaktovat! Rádi Ti domluvíme videocall s naším kolegou Honzou :)

Ivana & Honza
ze ZoomSphere teamu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4017910  Dátum zverejnenia: 8.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc