Logo Microflor SK s.r.o.

Asistent/ka rastovej komory/Microflor SK/Dolný Lopašov

Microflor SK s.r.o.

Miesto práce
Dolný Lopašov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Microflor SK je nadnárodná spoločnosť s 15 ročnou tradíciou na Slovensku, v obci Dolný Lopašov. Nájdete u nás stabilitu, dlhodobú pracovnú perspektívu, čisté a príjemné pracovné prostredie. Pracujeme len v jednozmennej prevádzke pretože vieme, že dostatočný priestor na osobný život a starostlivosť o rodinu sú dôležitou súčasťou celkovej spokojnosti našich zamestnancov.

Na naše oddelenie rastových komôr hľadáme novú kolegyňu, ako organizačnú, administratívna a technickú podporu pre Team-líderku pri spravovaní oddelenia rastových komôr​

Na svojom pracovisku budete:

- spolupracovať s teamlíderkou pri plánovaní práce v kultivačných miestnostiach (príprava práce, prideľovanie operátoriek na pracovné pozície)

- kontrolovať podmienky kultivácie (nahlasovanie odchýlok team líderke)

- dennodenne zozbieravať a uskladňovať vyrobené poháre

- dennodenne kontrolovať vyrobené a zaregistrované druhy kvetov

- fyzicky kontrolovať kontaminácie a zapisovať ich do záznamových hárkov

- spolupracovať na prebiehajúcich projektoch a testoch

V prípade neprítomnosti team-líderky budete:

- na dennej báze prideľovať operátorky na pracovné pozície

- podľa výrobných plánov pripravovať dostatočné množstvo práce pre operátorky rezania

- informovať o zmenách v dochádzke operátoriek rastových komôr

- nahlasovať nevyhnutné údržby nadriadenému

Ponúkame Vám:
• Prácu na trvalý pracovný pomer
• Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• Prácu v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) od 7:00 do 15:30
• Príjemný kolektív a množstvo zamestnaneckých benefitov

• zaškolenie a ďalšie vzdelávanie

• príspevok na dopravu od 3,50 Eur/deň podľa vzdialenosti

• dochádzkový bonus do výšky 99 Eur/mes

• výkonnostný bonus podľa efektivity

• koncoročná prémia

• nepeňažné darčeky a kupóny na konci roka

• obedy za 1 Euro (80% z ceny obedov platí zamestnávateľ)

• team building aktivity - Letná party, Vianočný večierok, Turistika, Kultúrne podujatia,

• pitný režim, káva, zabezpečenie pracovného odevu a jeho pranie

Na pracovnú ponuku prosím reagujte zaslaním životopisu. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

operátor výroby

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Systematický prístup k povinnostiam

- organizačné schopnosti

- komunikatívnosť

- práca s počítačom MS Office – outlook, excel, word,

- dobrá fyzická zdatnosť (práca v pohybe)

- ochota pracovať nadčas

- seriózny záujem o dlhodobú prácu

Spoločnosť Microflor SK v Dolnom Lopašove pri Piešťanoch sa zaoberá rozmnožovaním orchideí v laboratórnych podmienkach. Patrí do skupiny Flore v Belgicku, ktorá je expertom vo výskume a pestovaní orchideí a ďalších rastlín takmer 40 rokov. Všetky aktivity skupiny sa vyznačujú vysokým rešpektom voči zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom. Všetko čo robíme; robíme s láskou a rešpektom.
Kľúčovými hodnotami skupiny Microflor sú spolupráca, inovácia, ambícia a integrita.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Kocúrová
Tel.: +421908654409
E-mail: poslať životopis
ID: 4784554  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac