Operátor množenia orchideí - TPP alebo letná brigáda/Microflor Dolný Lopašov

Microflor SK s.r.o.

Miesto práce
Dolný Lopašov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 020 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Microflor SK je nadnárodná spoločnosť s 15 ročnou tradíciou na Slovensku, v obci Dolný Lopašov. Nájdete u nás stabilitu, dlhodobú pracovnú perspektívu, čisté a príjemné pracovné prostredie. Pracujeme len v jednozmennej prevádzke pretože vieme, že dostatočný priestor na osobný život a starostlivosť o rodinu sú dôležitou súčasťou celkovej spokojnosti našich zamestnancov. Na naše oddelenia prijímame nové kolegyne na plný pracovný úväzok alebo na študentskú brigádu počas prázdnin. Na oddelení MNOŽENIA RASTLÍN:• množíme živé rastliny veľké asi 5cm pomocou pinzety a skalpela alebo nožníc• práca sa vykonáva v sede za laboratórnym stolom v sterilnom prostredí• požiadavky na manuálnu zručnosť, vyvinutú jemnú motoriku, cit pre detail a trpezlivosťPonúkame Vám:• Prácu na trvalý pracovný pomer• Kompletné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie• Prácu v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) od 7:00 do 15:30 alebo od 6:45 do 15:15• Príjemný kolektív a množstvo zamestnaneckých benefitov

• zaškolenie a ďalšie vzdelávanie

• odmena za výkon / nad 100% /

• príspevok na dopravu od 0 km 3,50,-Eur/deň, od 10km 5,50,-Eur/deň, od 15km 6,50 Eur/deň

• dochádzkový bonus 4,50 Eur/odpracovaný deň

• koncoročný bonus až do výšky 500 Eur/rok, každoročná valorizácia miezd

• bonus za nevyčerpané priepustky max.630 Eur/rok

• nepeňažné darčeky (darček k MDŽ, veľkonočný balíček, orchidea, Mikulášsky balíček, vianočný darček) a darčekové poukážky na konci roka

• obedy za 1 Euro (80% z ceny obedov platí zamestnávateľ)

• zabezpečený pitný režim a káva

• team building aktivity - Letná party, Vianočný večierok, Turistika, Kultúrne podujatia, atď.

• poskytnutie a pranie pracovného odevu je samozrejmosťou

Na pracovnú ponuku prosím reagujte zaslaním životopisu. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť

- precíznosť

- trpezlivosť

- jemný cit v rukách

- dobrý zrak (dioptrie nie sú prekážkou, ak sú okuliare potrebné, treba ich mať so sebou)

- min. stredoškolské vzdelanie / účňovský list

-zvládať dlhodobé sedenie

-seriózny záujem o dlhodobé zamestnanie

Spoločnosť Microflor SK v Dolnom Lopašove pri Piešťanoch sa zaoberá rozmnožovaním orchideí v laboratórnych podmienkach. Patrí do skupiny Flore v Belgicku, ktorá je expertom vo výskume a pestovaní orchideí a ďalších rastlín už viac ako 30 rokov. Všetky aktivity skupiny sa vyznačujú vysokým rešpektom voči zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom. Všetko čo robíme; robíme s láskou a rešpektom.

Kľúčovými hodnotami skupiny Microflor sú spolupráca, inovácia, ambícia a integrita.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4711417  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac