Logo Microflor SK s.r.o.

Množenie rastlín/1 zmena/Dolný Lopašov/Rôzne pozície

Microflor SK s.r.o.

Miesto práce
Dolný Lopašov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770 - 1 130 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Microflor SK je nadnárodná spoločnosť so 14 ročnou tradíciou na Slovensku, v obci Dolný Lopašov. Nájdete u nás stabilitu, dlhodobú pracovnú perspektívu, čisté a príjemné pracovné prostredie. Pracujeme len v jednozmennej prevádzke pretože vieme, že dostatočný priestor na osobný život a starostlivosť o rodinu sú dôležitou súčasťou celkovej spokojnosti našich zamestnancov.

Na naše oddelenia prijímame nové kolegyne na plný pracovný úväzok.

Na oddelení MNOŽENIA RASTLÍN:
• množíme živé rastliny veľké asi 5cm pomocou pinzety a skalpela alebo nožníc
• práca sa vykonáva v sede za laboratórnym stolom v sterilnom prostredí
• požiadavky na manuálnu zručnosť, vyvinutú jemnú motoriku, cit pre detail a trpezlivosť

Na ďalšom oddelení SORTOVANIA tieto rastliny:
• triedime podľa veľkosti, podľa počtu koreňov, oddeľujeme poškodené a zmutované kvety
• prácu je možné vykonávať v sede i v stoji, nesterilné prostredie
• ľahká manuálna práca,

Kvety uskladňujeme v skladoch tzv. RASTOVÝCH KOMORÁCH kde:
• umiestňujeme rastliny do regálov, sledujeme ich vývoj, vykonávame vizuálnu kontrolu
• práca v pohybe, na rebríkoch
• požiadavky na fyzickú zdatnosť

Ponúkame Vám:
• Prácu na trvalý pracovný pomer
• Kompletné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• Prácu v jednozmennej prevádzke (Pondelok-Piatok) od 7:00 do 15:30 alebo od 6:45 do
15:15
• Príjemný kolektív a množstvo zamestnaneckých benefitov

• zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
• odmena za výkon / nad 100% /
• príspevok na dopravu od 10 km 2,-Eur/deň, od 15km 3,-Eur/deň
• dochádzkový bonus 3,50 Eur/deň
• polročný a koncoročný bonus až do výšky 400 Eur/rok, každoročná valorizácia miezd
• nepeňažné darčeky (darček k MDŽ, veľkonočný balíček, orchidea, Mikulášsky balíček, vianočný darček) a darčekové poukážky na konci roka
• obedy za 0,83 eur (80% z ceny obedov platí zamestnávateľ)
• zabezpečený pitný režim a káva
• team building aktivity - Letná party, Vianočný večierok, Turistika, Kultúrne podujatia,
atď.
• poskytnutie a pranie pracovného odevu je samozrejmosťou

Na pracovnú ponuku prosím reagujte zaslaním životopisu. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- trpezlivosť
- dobrý zrak (nižšie dioptrie nie sú prekážkou)
- min. stredoškolské vzdelanie / účňovský list

Spoločnosť Microflor SK v Dolnom Lopašove pri Piešťanoch sa zaoberá rozmnožovaním orchideí v laboratórnych podmienkach. Patrí do skupiny Flore v Belgicku, ktorá je expertom vo výskume a pestovaní orchideí a ďalších rastlín už viac ako 30 rokov. Všetky aktivity skupiny sa vyznačujú vysokým rešpektom voči zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom. Všetko čo robíme; robíme s láskou a rešpektom.

Kľúčovými hodnotami skupiny Microflor sú spolupráca, inovácia, ambícia a integrita.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Kocúrová
Tel.: +421908654409
E-mail: poslať životopis
ID: 4540376  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac